آموزش زبان انگلیسیمعرفی کتاب

گرامر جامع آزمون های زبان

کتاب گرامر جامع آزمون های زبان

امکان خرید کتاب گرامر جامع آزمون های زبان زنگیه وندی برای آن دسته افرادی که برای افزایش مهارت های خود در مبحث دستور زبان به دنبال مجموعه ای مرجع می باشند در مجموعه آرکان فراهم شده است. در این کتاب آموزش زبان انگلیسی سعی شده تمامی نکته های کاربردی که در آزمون هایی نظیر تافل، آبلتس، MSRT، Tolimo و … لازم است، بیان شود. اگرچه یادگیری لغات به علت گستردگی و تنوع آن ها جزء مهمترین و سخت ترین بخش های یادگیری زبان انگلیسی است، اما دشواری های مربوط به دستور زبان برای دانش آموزان و دانشجویان و همین طور داوطلبان آزمون های نامبرده بر کسی پوشیده نیست.

این کتاب توضیح نکات گرامری به زبانی بسیار ساده و روان است. تمرینات و نمونه تست هایی که هر فصل در بر می گیرد به داوطلبان امتحانات این امکان را می دهد که نکات گرامری آموزش داده شده را به حافظه بلند مدت خود بسپارند. هدف اصلی این کتاب، آموزش گرامر به دانشجویان و داوطلبان آزمون است. برای تحقق این هدف بهره مندی کامل از تمارین و تست های در نظر گرفته شده الزامی است.

این کتاب چه آزمون هایی را شامل می شود؟

سازمان سنجش آموزش کشور و برخی وزارت خانه ها و نهاد ها مانند وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه تهران همه ساله اقدام به برگزاری آزمون های زبان متنوعی می کنند که هدف اصلی آن ها ارزیابی وضعیت زبان دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی به ویژه آزمون دکتری است. به گونه ای که یکی از ملاک های ثبت نام در مقط دکتری دانشگاه آزداد اسلامی کسب نمره حداقلی در یکی از این آزمون ها به ویژه آزمون موسوم به EPT این دانشگاه است و سایر دانشگاه ها نیز در مرحله مصاحبه دکترا، داشتن مدرک زبان معتبر را یکی از امتیازات و بندهای مهم رزومه تحصیلی داوطلبان ورود به مقطع دکتری ارزیابی می کنند. مهترین آزمون های زبان انگلیسی در سطح تافل که در کشور ما برگزار می شود عبارت اند از:

  1. MSRT (که همچنین با نام MCHE نیز شناخته می شود) و توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود.
  2. TOLIMO (تولیمو) که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می گردد.
  3. MHLE که وزارت بهداشت آن را برگزار می کند.
  4. تافل دانشگاه تهران که توسط دانشگاه تهران برگزار می شود.
  5. EPT که دانشگاه آزاد اسلامی متولی انجام آن است.

کتاب گرامر جامع آزمون های زبان زنگیه وندی به بررسی این آزمون ها می پردازد و با ارئه نمونه آزمون های شبیه سازی شده همراه با پاسخ نامه تشریحی، منبعی مناسب در اختیار داوطلبان علاقه مند به حضور در این آزمون ها قرار می دهد. تست های این کتاب کاملا در سطح آزمون MSRT می باشند و داوطلبان با حل نمودن این نمونه آزمون ها با زمان در نظر گرفته شده برای هر بخش می توانند شرایط آزمون را بازسازی کرده و وضعیت خود را ارزیابی نمایند.

 

 

نکات اصلی کتاب گرامر جامع آزمون های زبان زنگیه وندی

محتوای کلی کتاب شامل مهمترین نکات کلیدی دستور زبان انگلیسی که معمولا در تست های گرامر و ساختار زبان مورد امتحان قرار می گیرد به همراه جملات نمونه و مثال می باشد و همچنین آزمون هایی که سوالات آن ها از پرتکرار ترین آزمون های سال های پیش است برای آمادگی هرچه بیشتر زبان آموزان در نظر گرفته شده است. فروشگاه کتاب آرکان با فراهم نمودن امکان خرید کتاب گرامر جامع آزمون های زبان مهرداد زنگیه وندی امیدوار است این مجموعه مورد توجه عزیزان قرار گیرد.

همان طور که گفته شد آموزش کاربردی از اهداف این کتاب است. برای تحقق این هدف مهارت های ضروری که مورد نیاز است به طور کامل تشریح گردیده است. مشکلات مربوط به اسامی در دستور زبان انگلیسی از اولین بحث های مطرح شده در کتاب حاضر است. در ادامه به بررسی مشکلات مربوط به حروف تعریف، ضمایر، انواع صفت ها و مصدر ها پرداخته شده است و نکات مهمی جهت رفع این اشکالات بیان گردیده است. مشخص نمودن سوالات پرتکرار از مهم ترین ویژگی های کتاب گرامر جامع آزمون های زبان بشمار می رود. با مشخص نمودن این سوالات داوطلبان با نحوه طرح سوال آشنایی لازم را پیدا می کنند که این امر موجب افزایش سرعت تست زنی در آزمون اصلی می گردد.

مهم ترین نکاتی که در آزمون ها بیشتر مورد توجه اند

از مهم ترین موضوعاتی که در آزمون های اخیر توجه بیشتری به آنها شده است مواردی مانند موضوعات زیر است.

  • شرایط استفاده از very, enough  و too
  • موارد استفاده از already, yet و stiil
  • جایگاه ضمایر that of, those of
  • شرایط استفاده از used to, be used to, get used to

برای درک کامل موضوعات بالا توضیحات تکمیلی به همراه سوالاتی از آزمون های پیشین در نظر گرفته شده است. همچنین پاسخ تمارین در انتهای کتاب آورده شده اند تا با بررسی پاسخ درست به ارزیابی سطح پیشرفت خود بپردازید. برای خرید کتاب گرامر جامع آزمون های زبان در بانک کتاب آرکان بر روی دکمه زیر کلیک نمائید.

56700 تومان – خرید کتاب فست گرامر

رضا اینانلو

به فعالیت در زمینه تولید محتوا و به خصوص در زمینه کتاب علاقه دارد. سال هاست در مجموعه های مختلف مسئولیت تولید محتوای سایت های بزرگی را بر عهده داشته و اینک با مجموعه آرکان در زمینه فروش کتاب و همچنین در جهت انجام رسالتی بزرگ یعنی افزایش فرهنگ کتاب خوانی فعالیت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا