آموزش ایتالیاییمعرفی کتاب

کتاب Nuovo Espresso

کتاب Nuovo Espresso

خرید کتاب Nuovo Espresso در فروشگاه کتاب آرکان امکان پذیر است. کتاب اسپرسو از پنج سطح برای زبان آموزان در سطوح مبتدی تا پیشرفته در نظر گرفته شده است. از ویژگی های مهم این دوره آموزشی که آن را به پرفروش ترین مجموعه های آموزشی برای زبان آموزان علاقه مند به یادگیری زبان ایتالیایی تبدیل کرده است می توان به زبان ساده آموزشی و آموزش کامل مهارت های کاربردی اشاره کرد.

کتاب اسپرسو برای چه افرادی مناسب است؟

اگر شما جزء آن دسته از افراد تازه کار هستید و می خوهاید از پایه و مبانی زبان ایتالیایی را بیاموزید یا اینکه قبلا ایتالیایی را تا حدودی فرا گرفته اید و حالا مایلید دوره آموزشی خود را تکمیل نمائید این دوره آموزشی کاملا مناسب شما خواهد بود. زیرا این دوره آموزشی برای کسانی طراحی شده است که به صورت تخصصی و استاندارد قصد افزایش مهارت های خود را دارا هستند هدف کتاب Nuovo Espresso این است که به بهترین نحو به شما کمک کند.

از این رو در این کتاب آموزش زبان ایتالیایی تذکرات، راهنمایی ها و توضیحات ساده ای را خواهید یافت که باعث یادگیری بهتر شما می شود و در کنار آن تمرین های زیادی هم خواهید یافت که یادگیری را برای شما آسان خواهد ساخت و برای حصول اطمینان پاسخ آن ها هم در کتاب آورده شده است. وقتی شما این دوره را با موفقیت به پایان رسانید قادر خواهید بود  درباره موضوعات عمومی و فعالیت های روزمره صحبت کنید و منظور خود را به طور کامل بیان نمائید از دلایل اصلی این موضوع نیز آموزش های اصلی و پایه در مباحث گرامری و دستوری می باشد.

ساختار این کتاب آموزش زبان ایتالیایی چگونه است؟

هر سطح کتاب اسپرسو از 90 ساعت آموزش به همراه دی وی دی تصویری و همچنین سی دی صوتی تشکیل شده است. هر کدام از درس ها بر اساس مطالب دروس قبلی بنا شده است و از لحاظ موضوعی دارای 4 زمینه بزرگ می باشد. خواندن، نوشتن مکالمه و مبحث شنیدار به همراه واژگان از مباحث کاربردی هر یک از درسنامه های این کتاب است. این دوره آموزش زبان با مطلب راهنمایی برای یادگیری ایتالیایی آغاز می شود. یک آزمون کوچک باعث می شود شما خودتان بفهمید از لحاظ یادگیری در چه سطحی قرار گرفته اید و آیا لازم است که درسنامه ها را دوباره مطالعه کنید یا خیر.

بعد از آن چند راهنمایی مفید خواهید یافت که با رعایت آن ها خواندن و نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن یک زبان خارجی برایتان ساده تر شود. تمرین راز موفقیت در این زبان بشمار می رود توصیه می شود در فواصل زمانی منظم آنچه را که یاد گرفته اید دوره کنید. در پایان هر زمینه موضوعی یک درس به صورت دوره به موضوعات درس های قبلی می پردازد و در کنارش یک آزمون کوچک نیز وجود دارد تا بتوانید پیشرفت خود را ارزیابی کنید یعنی خودتان بفهمید تا چه میزان به درس تسلط دارید و یا احتمالا نیازمند تمرین بیشتری هستید.

مباحث هر درسنامه از کتاب Nuovo Espresso

در هر درس اهداف آموزشی مطرح می شوند تا بدانید چه انتظاری از شما می رود. مکالمه ها و متن هایی در نظر گرفته شده است تا شما را با واژگان و دستور زبان جدید آشنا کند. ابتدا متن ها را بخوانید و به آن گوش دهید تا لحن آن را به خوبی درک کنید. در گام نخست هدف درک تک تک لغات نیست، بلکه هدف درک مفهوم کلی آن است. پس از آن سوالاتی راجع به متن مطالعه شده مطرح می شود که با پاسخ دادن به آن ها در خواهید یافت که مطالب زیادی از آن متون را فهمیده اید.

در بخش واژگان کتاب اسپرسو مهم ترین لغات جدید هر درس به ترتیب حروف الفبا می آیند. لغات مربوط به واژگان آموزشی را باید به خوبی یاد بگیرید و به خاطر بسپارید چون در دروس بعدی فرض بر این است که شما معانی و مفاهیم آن ها را می دانید. همان طور که ذکر شد فهرست کامل تمامی لغات به کار رفته در دروس، در پیوست این دوره آموزشی درج شده است که دارای راهنمای تلفظ می باشد و به کمک آن ها می توانید تلفظ صحیح واژگان را مشاهده کنید.

نکات مربوط به بخش دستوری در این کتاب آموزش ایتالیایی

در قسمت دستور زبان و اصطلاحات موضوعات جدید دستوری به نحوی ساده توضیح داده می شود. در این قسمت ها شما به بخش هایی از خلاصه نظام مند دستور زبان ارجاع داده می شوید که در صورت نیاز می توانید به دانسته های دستوری خود تعمق بیشتری ببخشید. از مهم ترین مباحث دستوری کتاب Nuovo Espresso می توان به نکاتی نظیر: اشتقاق اسم و صفت به وسیله پسوند، کلمه های ربط پیرو، کلمه های ربط هم پایه، نقل غیر مستقیم، توالی زمان، وجه التزامی، کاربرد، صفت عالی، افعال شرطی ساده، قید های نسبی و عالی، صفت عالی و صفت نسبی اشاره کرد.

بخش ارزیابی از مهم ترین بخش های هر سطح از این دوره آموزشی بشمار می رود. چهار دوره آزمون در فواصل زمانی متناسب و در بخش های گوناگون گنجانده شده است تا زبان آموزان مهارت های خود را محک بزنند. از دیگر نکات جالبی که می توان به آن اشاره کرد بخش فرهنگی (CAFFÈ CULTURALE) است این بخش زبان آموزان را هرچه بیشتر با جامعه ایتالیایی و فرهنگ غنی این کشور آشنا می کند که از مزیت های این بخش این است و قطعا با مطالعه آن انگیزه شما برای یادگیری این زبان افزایش خواهد یافت و این امر زمینه پیشرفت هرچ سریعتر را فراهم می کند.

سطوح کتاب اسپرسو

کتاب اسپرسو از پنج سطح تشکیل شده است.کتاب Nuovo Espresso 1 سطح اول این کتاب برای زبان آموزان مبتدی می باشد و برای زبان آموزان در سطح A1 مناسب است اگر قصد یادگیری از صفر را دارید و نیاز به آشنایی با قواعد پایه هستید باید از اولین سطح این مجموعه یادگیری خود را آغاز نمائید. کتاب Nuovo Espresso 2 نیز برای زبان آموزان در سطح A2 در نظر گرفته شده است این سطح نیز نکات و درسنامه هایی را در ادامه سطح اول ارائه می دهد. کتاب Nuovo Espresso 3 برای زبان آموزان در سطح B1 قرار گرفته است. کتاب Nuovo Espresso 4 و کتاب Nuovo Espresso 5 نیز به ترتیب برای افزایش مهارت های زبانی اموزانی در سطح B2 و C1 می باشد. برای آشنایی کامل و خرید کتاب Nuovo Espresso می توانید روی تصویر زیر کلیک نمائید.

 

کتاب Nuovo Espresso

رضا اینانلو

به فعالیت در زمینه تولید محتوا و به خصوص در زمینه کتاب علاقه دارد. سال هاست در مجموعه های مختلف مسئولیت تولید محتوای سایت های بزرگی را بر عهده داشته و اینک با مجموعه آرکان در زمینه فروش کتاب و همچنین در جهت انجام رسالتی بزرگ یعنی افزایش فرهنگ کتاب خوانی فعالیت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا