آموزش زبان آلمانیمعرفی کتاب

کتاب Menschen A2.2

کتاب Menschen A2.2

خرید کتاب Menschen A2.2 آخرین سطح از بخش A دوره آموزشی زبان آلمانی منشن در فروشگاه کتاب آرکان فراهم شده است. آموزش های استاندارد در مهارت های اصلی خواندن، نوشتن، مکالمه، دستور زبان و واژگان در شش سطح مقدماتی تا پیشرفته در قالب 72 درسنامه، که به صورت روشمند و تدریجی به نکات مهم و قواعد پرداخته است از نکات اصلی این دوره آموزشی بشمار می رود. در هر درس نموداری کلی از گرامر مربوطه طراحی گردیده و سپس با مثال های متعدد و نیز تمرین های مستمر (توام با نمونه ارائه شده)، درک مطلب را برای دانشجو و یا خودآموز فردی به نحو مطلوبی فراهم ساخته است.

موضوعی که باعث شاخص شدن مجموعه اموزشی منشن گردیده است توضیحات تکمیلی و تدریجی نکات مهم گرامری و مرور مطالب مهم به دفعات در سطوح مختلف آن می باشد که موجب می گردد تا فشردگی مطلب، احساس خستگی را بر یادگیرنده مستولی نگرداند. برای خرید کتاب Menschen A2.2 می توانید از طریق انتهای صفحه اقدام نمائید. این سطح از کتاب Menschen برای آموزش و کاربرد قواعد و سایر نکات مهم زبان آلمانی در سطح متوسط است که مشتمل بر 12 درسنامه می باشد و با آموزش های اصولی و پرداختن به جزئیات به افزایش مهارت های زبان آموزان در بخش های مختلف می پردازد.

ویژگی های سطح چهارم از کتاب Menschen

سعی شده است که با مثال های متنوع، درک قواعد و کاربرد هر یک در موقعیت های گوناگون فراهم آید. این دوره آموزشی به گونه ای تدوین شده است که علاوه بر محیط آموزشی، امکان یادگیری به صورت خودآموز را نیز فراهم می کند. از آنجایی که این کتاب آموزش زبان آلمانی برای زبان آموزان در سطوح متوسط در نظر گرفته شده، در ابتدای کتاب نکات پیش نیازی که زبان آموز باید با ان ها آشنایی داشته باشد آورده شده اند، اما برای آمادگی کامل جهت ورود به این سطح از دوره منشن لازم است که بر سطوح قبلی این مجموعه مسلط باشید.

از امتیازات کتاب Menschen A2.2 می توان به زبان ساده آموزشی و و همراهی CD صوتی برای افزایش مهارت های شنیداری اشاره کرد. آموزش تلفظ نیز از دیگر ویژگی های مهم این مجموعه بشمار می رود. در بخش اول با عنوان زبان ها را یاد بگیرید  به مباحث شنیداری و مکالمه پرداخته شده است موضوعی که برای این بخش در نظر گرفته شده است بیان تجربیات یک معلم آلمانی نام دارد. در بخش دوم با عنوان “پست و مخابرات” علاوه بر بخش مکالمه دو قسمت برای مهارت خواندن و نوشتاری نیز در نظر گرفته شده است. همان طور که مشاهده می کنید استفاده از موضوعات متنوع و جذاب برای آموزش از ویژگی های بارز این مجموعه بشمار می رود.

 

 

عناوین درسنامه های آخرین کتاب از سطح A کتاب منشن

در بخش های بعدی نیز از موضوعاتی نظیر: رسانه، هتل، سفر و ترافیک، گرمای بی سابقه زمین، رویدادهای فرهنگی، کتاب و کتابخوانی، موبایل و تکنولوژی، آموزش و پرورش و کار در خارج از کشور استفاده شده است. به کار گیری این موضوعات متنوع علاقه مندی به یادگیری را در بین زبان آموزان افزایش خواهد داد و موجب پیشرفت هرچه بیشتر علاقه مندان به یادگیری زبان می باشد. در کتاب کار همراه این مجموعه نیز برای تمامی بخش ها و درسنامه ها پنج قسمت ویژه در نظر گرفته شده است. برای هر بخشی که در کتاب اصلی مطالعه کردید پنج قسمت زیر در کتاب کار، آموزش ها را تکمیل خواهد نمود.

نکات دستوری و بخش های کتاب کار سطح A2.2 از کتاب Menschen

  1. آموزش های پایه ای و دستوری از اصلی ترین مطالب کتاب Menschen A2.2 بشمار می رود.
  2. تمارین برای بخش های مکالمه
  3. تمارین و آموزش های تلفظ
  4. نمونه سوالات و تست ها برای سنجش میزان پیشرفت و تسلط بر روی مطالب مطالعه شده
  5. آموزش کاربردی واژگان

بخش مهم دیگر کتاب مربوط به گرامر و افعال آلمانی است که با تمارین متعدد و کاربردی پس از هر بخش آموزشی سعی شده است تا در درک مطالب به زبان آموز کمک شود. از جمله نکات گرامری مهم در این سطح می توان به مباحثی نظیر: حرف اضافه ثابت و اشخاص، ساخت ضمیر قیدی، اضافه ثابت، ساخت کلمه پرسشی برای افعال با حرف اضافه ثابت، فعل sich freuen، افعال حرف اضافه دار، حروف اضافه مکانی auf, in و an برای اشاره به مناطق جغرافیایی، سوال غیر مستقیم، ترکیب حروف اضافه و حروف تعریف، کلمه پرسشی welch، ضمیر اشاره dies، حرف تعریف معین به عنوان ضمیر اشاره اشاره کرد.

خرید کتاب Menschen A2.2 در فروشگاه کتاب آرکان

امکان تهیه تمامی سطوح مجموعه منشن برای علاقه مندان به یادگیری این زبان محبوب فراهم شده است برای خرید سطح A2.2 از این دوره آموزش زبان آلمانی می توانید از طیق کلیک بر روی دکمه زیر اقدام نمائید. بانک کتاب آرکان با فراهم نمودن امکان خرید کتاب آلمانی برای زبان آموزان امیدوار است سهم کوچکی در موفقیت عزیزان داشته باشد.

مشاهده و خرید کتاب حاضر

رضا اینانلو

به فعالیت در زمینه تولید محتوا و به خصوص در زمینه کتاب علاقه دارد. سال هاست در مجموعه های مختلف مسئولیت تولید محتوای سایت های بزرگی را بر عهده داشته و اینک با مجموعه آرکان در زمینه فروش کتاب و همچنین در جهت انجام رسالتی بزرگ یعنی افزایش فرهنگ کتاب خوانی فعالیت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا