آموزش زبان آلمانیمعرفی کتاب

کتاب Menschen A2.1

کتاب Menschen A2.1

خرید کتاب Menschen A2.1 سومین سطح از مجموعه آموزشی منشن، در فروشگاه کتاب آرکان فراهم شده است. یادگیری با درسنامه های سطح بندی شده از ویژگی های این کتاب آموزش زبان آلمانی بشمار می رود. آموزش زبان های خارجی معمولا با هدف ایجاد ارتباط فرهنگی – اجتماعی و گسترش پیوندهای اقتصادی و سیاسی با کشورهای جهان صورت می گیرد. علاوه براین، می تواند به عنوان رشته ای تخصصی و دانشگاهی به حساب آید، هرچند تحلیل گران و صاحب نظران در حوزه زبان شناسی، آموزش، تاریخ، جغرافیا، سیاست، اقتصاد، فرهنگ، تکنولوژی و روابط بین الملل نیز متناسب با فعالیتشان نیاز مند به دانش های زبانی هستند.

در صف علاقه مندان زبان های خارجی داوطلبان فراگیری زبان آلمانی از ویژگی های خاصی برخوردارند، آن ها بی وقفه می کوشند با تلاش و پشتکار خود، هرچه سریع تر به قله های افتخار دست یابند و خود را در کسب موفقیت های علمی، فرهنگی، ورزشی و تبلیغی کشور سهیم بدانند. یادگیری اصول از مهم ترین مباحثی بشمار می رود که هر زبان آموزی باید از ابتدا به آن توجه ویژه ای داشته باشد. مجموعه منشن به شما کمک می کند تا با آموزش های سطح بندی شده مهارت های خود را در این زبان افزایش دهید. برای خرید کتاب Menschen A2.1 می توانید از طریق انتهای صفحه اقدام نمائید.

بخش گرامر و دستور زبان کتاب Menschen

آموزش دستور زبان بخش مهمی از این دوره آموزشی را تشکیل می دهد در این سطح از کتاب Menschen با مباحث گرامری نظیر: وجه امری افعال sein و habben، کلمات bitte، doch، al در جملات امری، ضمایر شخصی آکوزاتیو، پرفکت در افعال جداشدنی، شناخت صفت با پیشوند – un، نحوه بیان هیجان آشنا می شویم. مباحث دیگری مثل حرف اضافه gegen، واژه سازی با کلمه schmerzen، حروف اضافه mit و ohne، فعل مدال wollen، تفاوت فعل wollen با دیگر فعل ها و آشنایی با فعل werden سایر نکات دستوری سومین سطح از این مجموعه را تشکیل می دهد. از دیگر نکات دستوری مهم در کتاب Menschen A2.1 می تون به نکات زیر اشاره نمود.

  • ضمایر ملکی در حالت مفرد و جمع
  • حذف e در ضمیر ملکی euer
  • ضمایر ملکی در حالت های دستوری آکوزاتیو و داتیو
  • ساختار پارتیسیپ 2 برای جملات پرفکت
  • حروف اضافه تبدیلی
  • نکات در مورد افعال (نشتن) و (دراز کشیدن)

مطالب این سطح نیز در دوازده بخش تهیه شده است و مباحث مربوط خواندن، نوشتن، مکالمه و دستور زبان در هر قسمت پوشش داده شده است. از دیگر بخش های مهم گرامری که در این سطح مطرح شده علاوه بر موضوعات بالا می توان به حرف اضافه دو (سه) قسمتی، حرف اضافه زمانی seit، حرف اضافه زمانی uber، حرف اضافه زمانی zwischen، قیود زمانی همچون montags، حرف ربط weil، جملات پایه و پیرو، افعال انعکاسی ، جایگاه sich در جمله، افعال دو مفعولی و جمله مجهول در زمان حال اشاره کرد.

خرید کتاب Menschen A2.1 در فروشگاه کتاب آرکان

فروشگاه کتاب آرکان با فراهم نمودن امکان خرید کتاب Menschen A2.1 امیدوار است که گامی در جهت موفقیت زبان آموزان برداشته باشد. برای خرید کتاب آلمانی معرفی شده می توانید از طریق دکمه زیر اقدام نمائید.

مشاهده و خرید

رضا اینانلو

به فعالیت در زمینه تولید محتوا و به خصوص در زمینه کتاب علاقه دارد. سال هاست در مجموعه های مختلف مسئولیت تولید محتوای سایت های بزرگی را بر عهده داشته و اینک با مجموعه آرکان در زمینه فروش کتاب و همچنین در جهت انجام رسالتی بزرگ یعنی افزایش فرهنگ کتاب خوانی فعالیت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا