آموزش زبان آلمانیمعرفی کتاب

کتاب Menschen A1.2

مجموعه آموزشی Menschen A1.2

خرید کتاب Menschen A1.2 دومین سطح از مجموعه آموزشی Menschen  برای زبان آموزان آلمانی در فروشگاه کتاب آرکان فراهم شده است. این مجموعه برای آموزش اصولی زبان آلمانی برای زبان آموزان مبتدی تا پیشرفته در نظر گرفته شده است. این سطح نیز همانند سایر سطوح از کتاب دانش آموز، کتاب کار و سی دی صوتی تشکیل شده است. زبان آلمانی، زبانی بین المللی و فراگیر است. مطمئنا زبان آموزانی که قصد یادگیری زبان آلمانی را دارند، از کمبود منابع زبان آلمانی رنج می برند و از آن جهت که هیچ گونه آشنایی با این زبان ندارند، مطمئنا دچار مشکلات زیادی حتی در ابتدایی ترین مسائل آموزشی این زبان می شوند.

دوره آموزش زبان آلمانی منشن، آموزش زبان آلمانی را از صفر در اختیار زبان آموزان قرار می دهد و با شیوه تدریسی نوین و جامع در موضوعات کاربردی نظیر: واژگان، خواندن، نوشتن و دستور زبان به افزایش مهارت های زبان آموزان می پردازد. نکات مهم برای استفاده از این مجموعه این است که سعی کنید در ابتدای راه با صبر و به طور کامل هر بخش را مطالعه نمائید. سعی کنید پس از خواندن یک بخش آن را مجدد در طول هفته تکرار کنید.

از مثال های بیشتر استفاده کنید و به ویژه برای یادگیری واژه ها، در صورت امکان مثالی هم به همراه آن به حافظه بسپارید. حفظ کردن داستان ها و متون کوتاه زبان آلمانی شاید در ابتدا خیلی بی فایده به نظر برسد اما می تواند کمک شایانی به فهم اصول گرامر به صورت ناخوداگاه در ذهن شما کند. به یاد داشته باشید که آلمانی زبان تمرین و تکرار است، امتحان کنید و از توانایی جدید خود لذت ببرید. برای خرید کتاب Menschen A1.2 می توانید از طریق دکمه ای که در انتهای صفحه اقدام نمائید.

کتاب Menschen A1.2 مرجعی برای یادگیری دستورزبان به صورت سطح بندی شده

یادگیری نکات دستوری گام بزرگی در آموزش هر زبانی بشمار می رود این نیاز در زبان آلمانی بیش از زبان های دیگر احساس می شود مجموعه منشن با آموزش های گام به گام مناسب با سطحی که زبان آموز مطالعه می کند سعی در بهبود عملکردهای فرد در این بخش مهم نموده است. از جمله مباحث گرامری که در سطح دوم کتاب Menschen به آن پرداخته شده است، می توان به نکاتی نظیر: درجات صفت و قید، مقایسه صفتها با wie و als، کلمات تشدید کننده صفت، کلماتی که ممکن است با هم اشتباه شوند، فعل مدال mussen، تفاوت دو فعل مدال mussen و sollen، تفاوت nitch durfen و nitch mussen  و آشنایی با فعل tragen اشاره کرد.

 

 

مطالب سطح دوم کتاب Menschen

همان طور که گفته شد کتاب Menschen A1.2 از کتاب کار و کتاب درسی تشکیل شده است. مباحث مطرح شده در ادامه سطح اول این مجموعه یعنی Menschen A1.1 می باشد و بخش های 13 تا 24 را شامل می شود. در ادامه به بررسی مطالب کتاب دانش آموز سطح دوم می پردازیم. در بخش اول این کتاب آموزش زبان آلمانی با عنوان “ما به دنبال هتل ماریتیم هستیم” ابتدا مباحث مربوط به بخش شنیداری مطرح شده است و سپس مباحث مربوط به مکالمه بیان گردیده. بخش دوم با آموزش و تمرین مکالمه آغاز می شود به این صورت که از شما خواسته می شود چیزی را توصیف کنید و یک امتیاز برای آن در نظر بگیرید. در ادامه مباحث ریدینگ (Lesen) ارائه شده است موضوع این بخش نیز در مورد آپارتمان است.

موضوع مکالمه در بخش سوم در مورد رتبه دادن به یک مکان و یا درخواست امکانات برای مکان مورد نظر است. ریدینگ این بخش نیز با عنوان وبلاگ تعیین شده است. بخش بعدی با عنوان “ما در اینجا یک مشکل داریم” بخش های ترکیبی از مکالمه و مهارت های شنیداری در نظر گرفته شده. برای قسمت ریدینگ و رایتینگ نیز موضوعی درباره معرفی ایمیل و استفاده از امکانات آن ارائه شده است. در ادامه نیز مهارت های شنیداری، گفتاری و نوشتاری با موضوعات متنوع ارائه شده است. کتاب کار ارائه شده به همراه کتاب اصلی، تمارین متعددی برای تلفظ و سایر مهارت هایی که با آن ها آشنا شدیم ارائه می دهد. همچنین آزمون های دوره ای منظم برای تعیین سطح پیشرفت نیز در نظر گرفته شده است.

خرید کتاب Menschen A1.2 در فروشگاه کتاب آرکان

امکان تهیه سطح دوم از مجموعه منشن در بانک کتاب آرکان فراهم گردیده است. برای تهیه کتاب معرفی شده با کیفیت چاپی خوب و همچنین تخفیف ویژه می توانید از طریق کلیک بر روی دکمه زیر اقدام نمائید. مجموعه آرکان با فراهم نمودن امکان خرید کتاب آلمانی برای علاقه مندان به یادگیری این زبان محبوب امیدوار است گامی در جهت افزایش مهارت های عزیزان برداشته باشد.

مشاهده و خرید به همراه 50% تخفیف

رضا اینانلو

به فعالیت در زمینه تولید محتوا و به خصوص در زمینه کتاب علاقه دارد. سال هاست در مجموعه های مختلف مسئولیت تولید محتوای سایت های بزرگی را بر عهده داشته و اینک با مجموعه آرکان در زمینه فروش کتاب و همچنین در جهت انجام رسالتی بزرگ یعنی افزایش فرهنگ کتاب خوانی فعالیت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا