آموزش زبان انگلیسیمعرفی کتاب

کتاب Fast Grammar

کتاب Fast Grammar

امکان خرید کتاب Fast Grammar مهرداد زنگیه وندی برای آموزش گرامر جامعی که در آزمون های پیش رو به آن ها نیاز دارید، در مجموعه آرکان فراهم شده است. تسلط بر این گرامر ها می تواند نمره قبولی شما را افزایش دهد. همان طور که می دانید بخش مهمی از آزمون های از دستو زبان تشکیل شده است. از مزیت های این کتاب آموزش زبان انگلیسی می توان به نگارش روان، قواعد دستوری ساده، مثال های متنوع، جملات کاربردی دقیق و لغات پر کاربرد اشاره کرد. در این کتاب سعی شده است نا آنچه شما برای یادگیری ساختار و گرامر زبان انگلیسی نیاز دارید به صورت درسنامه و با مثال های کاربردی درباره آزمون های MSRT, MHLE, EPT, UTEPT, Tolimo, IELTS و TOEFL گنجانده شود.

در کل در این کتاب رویکرد کاربردی و جامع بودن، در نظر گرفته شده است. علاوه بر آموزش های جامع برای دستور زبان های مورد نیاز برای صحبت کردن به زبان انگلیسی از ترکیب خاصی برای اولین بار در راستای یادگیری گرامر به صورت کاربردی بهره برده شده است. بانک کتاب آرکان با فراهم نمودن امکان خرید کتاب Fast Grammar امیدوار است کمکی برای زبان آموزان و داوطلبان آزمون های نامبرده باشد. معرفی واژگان ضروری که در آزمون های قبلی بیشتر به چشم خورده اند از دیگر ویژگی های کاربردی کتاب حاضر می باشد. این موضوع به داوطلبان کمک می کند که با پیش زمینه قبلی در سر جلسه آزمون حاضر شوند.

موضوعات کتاب مهرداد زنگیه وندی

اگر بخواهیم از موضوعاتی که داخل کتاب Fast Grammar مهرداد زنگیه وندی به آن ها اشاره شده است صحبت کنیم می توانیم به موضوعات زیر اشاره کنیم.

آشنایی کامل با اسم و انواع اسم ها و نحوه جمع بستن آن ها کی از بخش های ابتدایی این کتاب است. در این بخش با اسم های مرکب، ریشه های کلمه، پیشوند ها و پسوند ها نیز آشنا می شویم. در ادامه معرفی اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش از دیگر بحث های مهم مطرح شده در این بخش می باشد. آشنایی با صفت ها و نحوه قرارگیری آن ها می تواند در بسیاری از تست ها به شما کمک کند، از این رو بخش بعدی کتاب به توضیحات تکمیلی در مورد صفت پرداخته است.

در این قسمت با اقسام صفت ها و همین طور کلمات پرسشی و کاربرد برخی از صفات آشنا می شویم. نکات مربوط به استفاده صحیح از فعل نیز برای موفقیت هرچه بیشتر زبان آموزان در نظر گرفته شده است. همان طور که گفته شد کتاب متناسب با نحوه سوال دهی در آزمون های مطرح شده تنظیم شده است. در واقع نکاتی که دراین بخش ها پرتکرار بوده اند، در این کتاب نیز بیشتر و عمیق تر به آن ها پرداخته شده است.

اهمیت زمان و مشخص نمودن اشتباهات رایج در بین داوطلبان

زمان از بخش های بسیار مهم در طرح سوالات آزمون ها می باشد. از این رو آشنایی با زمان حال ساده، زمان حال استمراری، زمان حال کامل و کاربرد before, ever, yet و already در دستور کار کتاب Fast Grammar مهرداد زنگیه وندی قرار گرفته است. از دیگر بخش های جذاب، مشخص نمودن اشتباهات رایجی است که بیشتر توسط داوطلبان صورت گرفته است. در واقع در این قسمت با تله هایی که طراحان سوال در نظر می گیرند آشنا شوید. آشنایی با این مباحث بشما کمک می کند تا به سوالاتی که دیگران در پاسخ دادن به آن ها دچار مشکل می شوند به خوبی از عهده آن ها برآیید این موضوع به معنی امتیاز بیشتر گرفتن از کسانی است که با این تله ها آشنا نیستند.

ارائه استراتژی های لازم برای موفقیت در کتاب Fast Grammar مهرداد زنگیه وندی

مباحث مطرح شده تنها بخشی از اطلاعاتی هستند که این کتاب در اختیار شما قرار می دهد. ارائه استراتژی های خاص برای موفقیت و افزایش سرعت از دیگر ویژگی های این کتاب است. این استراتژی ها در دوبخش ارائه شئه اند. اولی برای سوالاتی که دارای گزینه های کوتاه هستند و دومی برای سوالاتی که گزینه های طولانی تری دارند. در واقع روش های تست زنی برای شما مشخص می شود. این موضوع از آن جایی اهمیت دارند که مستقیما با افزایش سرعت شما در آزمون رابطه مستقیم برقرار می کند. در نتیجه وقت بیشتری برای پاسخ دهی به دیگر سوالات خواهید داشت و از استرس آزمون تاحدود بسیاری کاسته می شود. نمونه سوالات در پایان هر بخش از کتاب در نظر گرفته شده اند تا بتوانید به وسیله آن ها درک مطالب آموخته شده را افزایش دهید.

مطالب مورد نیاز برای موفقیت در درک مطلب نیز از بخش های مهم بشمار می رود. در این بخش با اضافه شدن مهارت های سیزده گانه درک مطلب و صدها تست درک مطلب همراه با ترجمه سعی شده است داوطلبان به خوبی برای این بخش آماده شوند. در انتها می توان این کتاب را به عنوان مرجع کاملی جهت آمادگی در بخش گرامر آزمون های جامع نامید با مطالعه کتاب حاضر از سایر مجموعه ها بی نیاز خواهید بود. و تنها لازم است با مطالعه و پشت کار خود را برای آزمون آماده کنید. برای خرید کتاب Fast Grammar می توانید از طریق کلیک بر روی دکمه زیر در فروشگاه کتاب آرکان اقدام نمائید.

56700 تومان – خرید کتاب فست گرامر

رضا اینانلو

به فعالیت در زمینه تولید محتوا و به خصوص در زمینه کتاب علاقه دارد. سال هاست در مجموعه های مختلف مسئولیت تولید محتوای سایت های بزرگی را بر عهده داشته و اینک با مجموعه آرکان در زمینه فروش کتاب و همچنین در جهت انجام رسالتی بزرگ یعنی افزایش فرهنگ کتاب خوانی فعالیت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا