کتاب آموزش زبان چینیمعرفی کتاب

کتاب راه موفقیت زبان چینی

خرید کتاب راه موفقیت زبان چینی در فروشگاه کتاب آرکان امکان پذیر است. این مجموعه برای آموزش و یادگیری زبان چینی از سطح مبتدی تا پیشرفته برای علاقه مندان به زبان چینی در نظر گرفته شده است. این کتاب آموزش زبان چینی شامل ویژگی های زیادی است که آن را به یک انتخاب مناسب برای افزایش مهارت ها در زبان چینی تبدیل کرده است.

خرید مجموعه کتاب های راه موفقیت زبان چینی

 1. سنت و نوآوری
 2. پیوستگی در عین استقلال
 3. دانش در کنار مهارت
 4. زبان در دل فرهنگ
 5. دو جانبی و چند جانبی بودن

کتاب راه موفقیت زبان چینی شامل 8 دوره زیر است:

 • سطح مقدماتی
 1. ورود
 2. شروع
 3. آمادگی
 4. حرکت
 • سطح متوسط
 1. افزایش
 2. فراوری
 • سطح عالی
 1. جهش
 2. موفقیت

این هشت دوره همان طور که از اسم آن ها بر می آید مانند پله های یک نردبان به هم پیوسته و وابسته اند و می توانند به عنوان یک مجموعه کامل مورد استفاده قرار گیرند. چرا که یک فرایند آموزشی کامل و مرحله به مرحله از ساده تا پیچیده برای دانشجو مهیا کرده است. اما در عین حال هر کدام از این مجموعه ها می توانند به تنهایی و مستقل مورد استفاده قرار بگیرند.

گفتن و شنیدن و خوادن و نوشتن از جمله بخش هایی می باشند که به تنهایی یک سری جامع و مستقل در آموزش زبان چینی محسوب می شود. طراحی کم نظیر این مجموعه که در عین بهم پیوستگی، از یک دیگر مستقل هستند، این مجموعه آموزشی را به عنوان یک سیستم استاندارد برای آموزش زبان چینی معرفی کرده و تضمین می کند.

از دیگر ویژگی های این کتاب آموزش زبان چینی

کتاب راه موفقیت زبان چینی با بهره گیری از علوم و تکنولوژی جدید زمینه ای مناسب برای اموزش زبان فراهم می کند، به گونه ای که برنامه اموزش دو جانبه (استاد – شاگرد) یا چند جانبه (استاد – شاگرد – محیط – لوازم – و ابزار آموزشی و …) طلاقی پیدا می کند و محدودیت آموزشی را از بین می برد. امکانات کمک آموزشی مانند سی دی به دانشجو کمک کی کند. و اما اساتید نیز می توانند با توجه به نحوه اموزش در کتب این مجموعه، استعداد های خود را در زمینه اموزش بروز دهند.

یکی از موفقیت های کتب آموزش زبان این است که بشکل یک مجموعه کامل بتواند دایره وازگان، نکات زبانی و دستور زبان را در غالب سلسله دروسی منسجم و متحد الشکل آورده و به زبان اموز کمک کند تا پا به پای مطالعۀ دروس سطح زبان خود را بالا ببرد.

سطح بندی مجموعه آموزش زبان چینی حاضر

کتاب راه موفقیت 1 دوره اغازین و نقطه ورود شما به دریچه زبان چینی می باشد. کتاب راه موفقیت 2 و کتاب راه موفقیت 3 دروه پیش ابتدایی و شروع اشنایی با دستور زبان چینی و آشنایی با لغات پرکاربرد زبان است. کتاب راه موفقیت 4 سطح چهارم از مجموعه پنج جلدی دوره مقدماتی آموزش زبان چینی بشمار می رود که همراه با کتاب راه موفقیت 5 دوره ابتدایی نام دارد. این دوره شامل 24 درس در 6 بخش است که 3 بخش و 12 درس آن در جلد چهار و 3 بخش و 12 درس دیگر آن در جلد پنج گنجانده شده است.

با این اوصاف با مطالعه این پنج کتاب می توانید دوره آغازین، پیش ابتدایی و ابتدایی را با موفقیت سپری کنید. نکات زبانی این سطوح در هر درسنامه از آسان و راخت تا سخت و پیچیده مرتب شده اند. هر درس به طور متووسط دارای دونکته ضروری است که در طول دو متن اموزش داده می شود. بخش تمرینات درک مطلب، شامل: تمرینات بازگویی، تمرینات گفت و گو، تمرینات گفتاری – شنیداری و تمرینات خواندن است که در هر یک از آن قسمت ها، مهارت های مربوطه مورد تمرین قرار می گیرد.

خرید کتاب راه موفقیت زبان چینی

مجموعه آرکان با فراهم نمودن امکان خرید این مجموعه آموزشی امیدوار است توانسته باشد قدمی در جهت پیشرفت زبان آموزان چینی بر داشته باشد. تا کنون پنج جلد از دوره آغازین، پیش ابتدایی و ابتدایی از این دوره آموزشی منتشر گردیده شده است که تمامی آن ها قابل دسترسی می باشد.

رضا اینانلو

به فعالیت در زمینه تولید محتوا و به خصوص در زمینه کتاب علاقه دارد. سال هاست در مجموعه های مختلف مسئولیت تولید محتوای سایت های بزرگی را بر عهده داشته و اینک با مجموعه آرکان در زمینه فروش کتاب و همچنین در جهت انجام رسالتی بزرگ یعنی افزایش فرهنگ کتاب خوانی فعالیت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا