قوانین و مقررات

فروشگاه کتاب آرکان امکان خرید کتاب را برای عزیزان فراهم نموده است. لذا برای بهره مندی از امکانات فروشگاه لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشید. ما خود را موظف می دانیم تا با ارائه بهترین خدمات خدمتی هرچند کوچک به مشتریان خود داشته باشیم.

روزهای ارسال سفارش

فروشگاه کتاب آرکان همه روزه به غیر از تعطیلات رسمی برای دریافت و ارسال سفارش های شما عزیزان آماده است. سفارش هایی که در روز تعطیل ثبت گردد تا سه روز کاری پس از تعطیلات ارسال خواهد شد. در صورت هرگونه مشکل در خصوص ثبت سفارش و ارسال سفارش می توانید از طریف ایمیل به نشانی arkanbookiha@gmail.com و یا از طریق تماس تلفی با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما، ما را از مشکل خود آگاه سازید.

نحوه ارسال سفارش برای شهر تهران

سیاست مجموعه فروشگاه کتاب آرکان ارسال سریع سفارشات در تهران و البته سایر شهر ها می باشد. شما عزیزان می توانید برای تایین نحوه ارسال سفارش های خود در شهر تهران هر یک از سه گزینه پست سفارشی، پست پیشتاز و پیک ویژه تهران را انتخاب نمائید.

نحوه ارسال سفارش های شهر تهران به وسیله پیک ویژه تهران

سفارش های ثبت شده در هر روز، فردای آن روز (به غیر از روزهای تعطیل) و در تایم 15 الی 21 قابل ارسال هستند. زمان دقیق ارسال توسط همکاران ما و از طریق تماس تلفنی اطلاع رسانی خواهد شد. برای انجام هر گونه تغیر در زمان ارسال می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما ارتباط برقرار کنید. البته امکان دریافت فوری و دو ساعته سفارش ها در شهر تهران نیز فراهم شده است که با شرایط آن آشنا خواهیم شد.

نحوه دریافت فوری (تحویل دو ساعته) سفارش های ثبت شده شهر تهران

اگر به هر دلیلی مایل هستید که سفارش شما در همان روز ثبت سفارش و به صورت فوری (تحویل 2 ساعته) ارسال گردد. لازم است پس از ثبت سفارش با همکاران ما تماس گرفته و زمان دلخواه دریافت را مشخص نمایید. البته لازم به ذکر است که در این روش هزینه پیک به صورت آزاد و با توجه به فاصله محل شما نسبت به مرکز ارسال فروشگاه کتاب آرکان (میدان انقلاب) محاسبه خواهد شد و مابه التفاوت مبلغ پیک به شما اعلام می گردد.

نحوه ارسال سفارش های شهر تهران توسط پست سفارشی

با انتخاب پست سفارشی، مرسوله شما نهایتا سه روز کاری به اداره پست تحویل می گردد. پست سفارشی برای شهر تهران نهایتا ظرف 48 ساعت در روز های کاری و به جز روزهای تعطیل تحویل می گردد.

نحوه ارسال سفارش های شهر تهران توسط پست پیشتاز

با انتخاب پست سفارشی، مرسوله شما نهایتا ظرف سه روز کاری به اداره پست تحویل می گردد. پست پیشتاز برای شهر تهران ظرف 24 ساعت در روز های کاری و به جز روزهای تعطیل تحویل می گردد.

نحوه ارسال سفارش برای شهرستان

مجموعه ما با ثبت قرارداد رسمی با شرکت پست تمامی سفارش های ثبت شده برای شهرستان های غیر از تهران را در ظرف 3 الی 10 روز به دست خریداران محترم خواهد رساند. مدت زمان تحویل نیز با توجه به شیوه ارسال مرسوله (پست پیشتاز یا سفارشی) متغیر خواهد بود. سفارشات ثبت شده به وسیله پست پیشتاز نهایتا ظرف هفت روز کاری (به جز روزهای تعطیل) و سفارش های ثبت شده به وسیله پست سفارشی بین سه تا ده روز کاری با توجه به دوری از محل ارسال (تهران) تحویل داده می شود.

خسارت در هنگام حمل و نقل

هرگونه مشکلی در زمان حمل و نقل بر عهده فروشگاه کتاب آرکان بوده است و ما موظف هستیم به رفع مشکل پرداخته و محصولات سالم را در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت گذاری

قیمت گذاری انجام شده بر روی محصولات مطابق قیمت مشخص شده در پشت محصول و البته به همراه تخفیف ویژه می باشد. لذا در این مورد می توانید با خیال آسوده به خرید کتاب با بهترین قیمت و بهترین کیفیت موجود در بازار بپردازید.

اگر کتاب مورد نظر شما در سایت نبود چه؟

فروشگاه کتاب آرکان امکان تهیه تمامی کتاب ها از هر ناشری را فراهم نموده است. اگر کتاب مورد نظر خود را داخل سایت پیدا نکردید کافی است از طریق یکی از راه های ارتباطی (تماس تلفنی، چت آنلاین، شبکه های اجتماعی و …) با ما در تماس باشید تا در کمترین زمان ممکن کتاب مورد نظر تهیه شود.

دکمه بازگشت به بالا