درباره ما

به نام خدا و عرض سلام خدمت همراهان فروشگاه کتاب آرکان، مجموعه آرکان با هدف معرفی منابع آموزشی و اطلاعات به روز در زمینه کتاب و کتاب خوانی و همچنین تهیه کتاب های مورد نظر شما عزیزان در تمام زمینه های موجود همانند: عمومی، رمان و ادبیات، کتاب های آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، ترکی استانبولی و … شروع به فعالیت نموده است. در این بخش قصد داریم شما را بیشتر با اهداف بانک کتاب آرکان آشنا کنیم باشد که مورد استقبال شما عزیزان قرار گیرد.

خرید آنلاین کتاب زبان و عمومی در کمترین زمان

توسعه اینترنت روش های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است، مزیت هایی که در خرید اینترنتی است به طور قطع می توان گفت که در خرید حضوری وجود ندارد، مزیت هایی که انتخاب و خرید با اطمینان را برای علاقه مندان ممکن می کند. حتما شنیده اید که وقت طلاست! بله کاملا درست است. حتی اهمیت این موضوع امروزه نیز بیشتر قابل درک می باشد. با خرید اینترنتی شما از این گوهر گران بها می توانید در زمینه های دیگری استفاده کنید. قطعا از ماندن در ترافیک و کلی مشکلات دیگر بهتر خواهد بود. ارسال سفارش ها در کمترین زمان ممکن در دستور کار فروشگاه کتاب آرکان قرار دارد. سفارش های شهر تهران در همان روز ثبت سفارش به دست مشتریان خواهد رسید و سفارش های شهرستان نیز در روز ثبت سفارش تحویل اداره پست خواهد شد و بسته به اینکه عزیزان پست سفارشی و یا پیشتاز را انتخاب نموده باشند، در موئد مقرر کتاب های درخواستی را دریافت خواهند نمود.

همان طور که گفته شد فروشگاه کتاب آرکان کتاب های درخواستی در تمام زمینه های موجود را پوشش می دهد و با توجه به حجم بسیار زیاد کتاب ها در بخش های گوناگون ممکن است برخی از کتاب های درخواستی خود را در سایت پیدا نکنید در این صورت فقط کافی است با شماره های درج شده در قسمت تماس با ارتباط برقرار کنید و در کمترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرید. از مزیت های دیگر بانک کتاب آرکان به تنوع انتخاب می توان اشاره کرد. در هر زمینه کتاب های بسیاری در نظر گرفته شده است که با توجه به معرفی کتاب و مطالبی که به صورت خلاصه از مطالب کتاب در نظر گرفته شده است می توانید کتاب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آموزش و معرفی کتاب

بخش معرفی کتاب و معرفی منابع آموزشی بخصوص در بخش آموزش زبان های خارجه در دستور کار فروشگاه کتاب آرکان قرار دارد. تمامی مطالب از منابع معتبر و با استفاده از تجربیات نویسندگان فروشگاه کتاب آرکان تنظیم گردیده است و می توانید از این آموزش ها به عنوان راهنمایی جهت ادامه راه آموزشی خود بهره ببرید.  فروشگاه کتاب آرکان همواره تخفیفات ویژه ای برای مشتریان خود در نظر گرفته است. با جرئت می توان گفت بیشترین تخفیفات را در بانک کتاب آرکان خواهید یافت.

دکمه بازگشت به بالا