خرید انواع کتاب های آموزش زبان

خرید کتاب زبان با تخفیف و معرفی بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی

خرید کتاب زبان با تخفیف – معرفی و خرید بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی

خرید کتاب زبان با تخفیف ویژه در مجموعه فروشگاهی آرکان در نظر گرفته شده است در این مقاله جامع در فروشگاه کتاب آرکان قصد داریم شما عزیزان را با بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی آشنا کنیم. این مقاله به صورت منظم و در دوره های زمانی مشخص به روز رسانی خواهد شد تا در هر زمان با جدیدترین مجموعه ها آشنا شویم و زبان آموزان با سطوح مختلف را برای خرید مناسب ترین کتاب آموزش زبان انگلیسی راهنمایی کنیم. مجموعه آرکان مجموعه ای کامل از کتاب های آموزشی زبان انگلیسی و سایر زبان ها را برای زبان آموزان با تخفیف های ویژه 30 درصدی تا 50 درصدی در نظر گرفته است که در ادامه می توانید از مجموعه کامل کتاب های آموزش زبان دیدن فرمایید و در صورتی که کتاب مورد نظر خود را پیدا نکردید برای سفارش تلفنی با شماره های قسمت تماس باما ارتباط برقرار کنید.

مشاهده مجموعه کامل یادگیری آکادمیک و خودآموز زبان انگلیسی

ثبت سفارش تلفنی برای کتابهایی که در سایت موجود نیستند-ارسال به تمام نقاط کشور

چرا فروشگاه کتاب آرکان را برای خرید کتاب زبان انتخاب کنیم؟

 1. خرید کتاب زبان با تخفیف ویژه 30 الی 40 درصدی
 2. ارسال به تمامی نقاط کشور در کمترین زمان ممکن
 3. زمانت کیفیت و اصالت کتاب های ارسالی
 4. تعهد در قبال مشتری
 5. امکان ثبت سفارش تلفنی بدون هزینه اضافی برای کتابهایی که در سایت موجود نیستند.
 6. معرفی بهترین کتاب های آموزشی زبان انگلیسی

آشنایی و انتخاب بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی الزامی برای موفقیت در یادگیری اصولی

امروزه با افزایش مراودات بین المللی و دسترسی آسان از طریق اینترنت نیاز به تسلط در زبان انگلیسی بیش از پیش احساس می شود. در کشور ما نیز دانش آموزان از پایه های ابتدایی با دروس پایه زبان انگلیسی آشنا می شوند اما متاسفانه از آنجایی که سیستم آموزشی در آموزش و پرورش کشور ما مخصوصا در زمینه یادیگری زبان بشدت ناکارآمد است. معمولا دانش آموزان از همان ابتدا با زبان مشکل پیدا می کنند و در سال های بعدی نیز همچنان درگیر این مساله خواهند بود. اینجاست که کتاب های کمک آموزش زبان انگلیسی و موسسات مختلف خصوصی انتخاب بسیاری از افراد خواهد بود.

برای آموزش اصولی زبان انگلیسی لازم است که هم در انتخاب موسسه آموزشی و هم در انتخاب مجموعه کتاب هایی که برای افزایش سطح خود انتخاب می کنیم دقت فراوانی شود. این موضوع و انتخاب مجموعه های مناسب آموزشی می تواند باعث افزایش در سرعت یادگیری و آموزش کاربردی مهارت های مختلف مفید باشد. آموزش زبان انگلیسی در عصر جدید در کشور ما امری ویژه و پر اهمیت بوده چرا که فن آوری اطلاعات و ارتباطات در جهان به سرعت در حال توسعه است. در واقع زبان انگلیسی وسیله دستیابی به اطلاعات و منابع گوناگون از طریق گفتار و نوشتار است. برای خرید کتاب زبان و انتخاب بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی در ابتدا باید با مهارت های مهم و کاربردی در یادگیری هر زبانی آشنا باشیم.

آشنایی با مهارت های کاربردی برای خرید کتاب زبان و انتخاب بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی

 1. مهارت گفتاری (Speaking)
 2. مهارت نوشتاری (Writing)
 3. مهارت های شنیداری (Listening)
 4. مهارت خواندن ( Reading )

چهار مهارتی که در بالا به آن ها اشاره گردید از اصلی ترین مهارت هایی هستند که به زبان آموز در شرایط های گوناگون کمک می کنند. هر زبان آموز لازم است که به حد مناسبی از یادگیری در هر یک از این چهار مهارت رسیده باشد که بتواند به خوبی از پس مکالمه، آزمون و … برآید. اما چگونه باید به این مهارت های اصلی در زبان انگلیسی دست پیدا کنیم؟ مهمترین اصل در یادگیری زبان انگلیسی تسلط بر گرامر و دستور زبان انگلیسی است. یادگیری هر زبانی نیاز به تسلط بر اصول گرامری را داراست و این امر در زبان انگلیسی شاید بیشتر از هر زبان دیگری به چشم می خورد. برای یادگیری قواعد انگلیسی، کتاب هایی به صورت اختصاصی به این موضوع پرداخته اند که در ادامه به صورت کامل با آن ها آشنا خواهیم شد.

آشنایی با بهرین کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای خرید کتاب زبان در مهارت های مختلف

کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای افراد با اهداف مختلف در نظر گرفته شده اند. اگر نیاز دارید که زبان انگلیسی را به صورت پایه و از ابتدا شروع کنید بهتر است از متدهای آموزشی زبان استفاده کنید. این متدها به آموزش جامع تمامی مطالب و مهارت های چهار گانه زبان انگلیسی پرداخته اند. ساختار آموزشی در این کتاب ها به این گونه است که در هر درسنامه مطالب جامعی درباره دستور زبان، و مهار های گفتاری، نوشتاری، شنیداری و خواندن ارائه شده است. این دوره های آموزشی به صورت سطح بندی ارائه شده اند و زبان آموزان در سطح ابتدایی تا سطوح پیشرفته می توانند از این متدهای آموزشی استفاده نمایند. در ادامه به معرفی برخی از این متدهای آموزشی می پردازیم.

خرید کتاب زبان American English File با تخفیف از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی

معرفی و خرید کتاب زبان American English File با تخفیف

کتاب American English File از نام آشنا ترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی بشمار می رود این دوره آموزشی در شش سطح و توسط انتشارات معتبر OXFORD تهیه شده است. اولین سطح این کتاب سطح مقدماتی است که برای آشنایی با قواعد پایه انگلیسی در نظر گرفته شده است. این مجموعه با ارائه سطح پیشرفته جامع آموزشی یکی از انتخاب های مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی بشمار می آید. این دوره آموزشی از استاندارد ترین متدهای یادگیری زبان انگلیسی است که هم اکنون در بسیاری از مؤسسات آموزشی زبان مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های این دوره آموزشی می توان به نکات زیر اشاره نمود:

 • ارائه موضوعات متنوع برای بخش های درک مطلب
 • استفاده از ویدیو های تصویری برای آموزش مهارت های گفتاری و شنیداری که آموزش در محیط و فضای روزمره زندگی از ویژگی های آن بشمار می رود.
 • گرامر، واژگان و تلفظ در هر یک از درسنامه ها ارائه شده اند.
 • برنامه صوتی برای آموزش بخش تلفظ به همراه بازی های سرگرم کننده برای یادگیری تلفظ
 • سی دی در نظر گرفته شده همراه این کتاب نیز برای تست های طبقه بندی شده از مباحث آموزشی کتاب در نظر گرفته شده است.

آموزش برای هر سطح و توجه به مهارت مکالمه اصلی ترین ویژگی دوره آموزشی امریکن انگلیش فایل

همان طور که اشاره شد کتاب آموزشی امریکن انگلیش فایل برای زبان آموزان در هر سطحی می تواند مفید باشد. برای شروع لازم است که از سطح خود مطلع شوید و باتوجه به نوع نیز از سطح مقدماتی و یا پیشرفته این کتاب استفاده کنید. فعالیت های مکالمه و تلفظ در هر درسنامه از کتاب به دانش آموزان کمک می کند تا در صحبت کردن از اعتماد به نفس مناسبی برخوردارد باشند. این مجموعه را می توانی یکی از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای تقویت مهارت های مکالمه و دیگر مهارت های کاربردی زبان دانست.

معرفی کتاب آموزش زبان انگلیسی American Headway

اگر به دنبال مجموعه ای هستید که هم برای زبان آموزان جوان و هم بزرگسال مناسب باشد می توانید با خرید کتاب زبان امریکن هدوی با تخفیف در مجموعه آرکان نیاز های آموزشی خود را برطرف کنید. از ویژگی های منحصر به فرد این کتاب می توان به تمرکز آن بر روی مباحث گرامری اشاره کرد. زبان آموزان هرقدر که بر مباحث گرامری بیشتر تسلط داشته باشند به صورت قطع مهارت های کاربردی گفتاری و مباحث درک مطلب را نیز بهتر فرا خواهند گرفت. در ادامه با برخی از ویژگی های این دوره آموزشی آشنا خواهیم شد.

ویژگی های دوره آموزشی هدوی

 • تمرکز بر روی آموزش سطح بندی شده دستور زبان
 • برنامه درسی متعادل و آموزش مهارت ها به صورت یکپارچه
 • اضافه شدن سطح پیشرفته برای زبان آموزان در سطوح بالا و حرفه ای
 • ارائه محتوای آموزشی برای معلمان به صورت آنلاین
 • امکان دسترسی به تست های آنلاین برای آزمون های تافل و آیلتس

مجموعه کتاب های Headway با ارائه مباحث روش شناختی می تواند در کلاس درس مفید واقع گردد. امروزه در مراکز آموزشی معتبری در داخل کشورمان از این متد آموزشی به عنوان منبع اصلی یادگیری زبان انگلیسی استفاده می شود. این کتاب نیز در شش سطح تهیه شده است و هر درسنامه مباحث گرامر، لغات، مهارت های کاربردی چهارگانه و تلفظ را شامل می شود. مطالعه به وسیله این دوره باید به صورت پیوسته صورت گیرد. در جدیدترین ویرایش منتشر شده از این مجموعه تصاویر آموزشی جدیدی اضافه گردیده و همچنین موضوعات مورد بحث برای مهارت های نوشتاری و درک مطلب نیز به روز شده است.

خرید کتاب زبان تاپ ناچ با تخفیف از دیگر بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی

تاپ ناچ از دیگر دوره های آموزشی و سطح بندی شده

از دیگر بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی می توان به دوره آموزشی تاپ ناچ اشاره نمود. خرید کتاب زبان Top Notch که از بروزترین دوره های آموزشی بشمار می آید، قطعا یکی از مناسب ترین گزینه ها برای زبان آموزانی بشمار می آید که قصد دارند زبان انگلیسی را به صورت جامع و از پایه آموزش ببینند. این مجموعه به صورت کلی از 8 سطح تشکیل شده است. سطح کتاب های تاپ ناچ به این صورت است که دو سطح ابتدایی این کتاب یعنی کتاب های Top Notch Fundamentals A و کتاب Top Notch Fundamentals B برای آموزش پایه ای زبان انگلیسی در نظر گرفته شده اند. زبان آموزان مبتدی می توانند از این دو سطح نهایت استفاده را ببرند و با مقدمات لازم برای درک اصول گرامر و مهارتهای زبانی آشنا شوند.

خرید کتاب زبان ورلد انگلیش از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی

معرفی و خرید کتاب زبان World English با تخفیف – دریچه ای رو به دنیای زبان انگلیسی

دوره آموزشی ورلد انگلیش توسط National Geographic ارائه گردیده است. این دوره از محبوبیت خاصی در بین زبان آموزان برخوردار است. جذابیت در آموزش را می توان از ویژگی های بزرگ این کتاب نامید. زبان آموزان با استفاده از این مجموعه نه تنها می توانند زبان را به بهترین نحو و از پایه آموزش ببینند بلکه با نقاط دیدنی در تمامی جهان نیز آشنا می شوند. استفاده از تصاویر جاذبه های گردشگری جلوه خاصی به این کتاب آموزش زبان انگلیسی بخشیده است که قطعا برای مطالعه کنندگان جذاب خواهد بود. اگر به دنبال کتابی هستید که دایره لغات شما را افزایش دهد کتاب حاضر از بهترین انتخاب ها خواهد بود. در این مجموعه مطالب و داستان های متنوعی برای بخش های درک مطلب در نظر گرفته شده است و سعی شده از لغات پرکاربرد برای ساخت این مطالب بهره گرفته شود.

کتاب Solutions از دیگر بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی

کتاب های سطح بندی شده سولوشن نیز از دیگر دوره های آموزش زبان انگلیسی بشما می آیند که با درسنامه های منظم و به هم پیوسته تاثیر زیادی بر روی افزایش توانایی های زبان آموزان خواهند داشت. این مجموعه پنج سطحی شامل سطوح مقدماتی تا پیشرفته می باشد. از مهمترین ویزگی های این دوره آموزشی می توان به آزمون های دوره ای و تست های در نظر گرفته شده برای سنجش میزان پیشرفت اشاره نمود. این مجموعه نیز توسط انتشارات آکسفورد منتشر گردیده است. زبان آموزان با توجه به سطح خود می توانند برای خرید کتاب زبان سولوشن که با تخفیف در فروشگاه کتاب آرکان ارائه شده است، انتخاب مناسبی جهت افزایش مهارت های خود داشته باشند. در ادامه با برخی از ویزگی های این مجموعه آشنا می شویم.

از ویژگی های کاربری کتاب آموزش زبان انگلیسی سولوشن

 • طیف گسترده ای از انواع دروس با تمرکز بر مهارت های کلیدی از جمله واژگان، دستور زبان، خواندن، مکالمه و …
 • دروس جدید برای مهارت های شنیداری در هر درسنامه از کتاب به پیشرفت ارتباطی زبان آموز کمک می کند.
 • ارائه استراتژی ها و مهارت های امتحانی برای موفقیت در آزمون های زبان از دیگر ویژگی های این مجموعه است.
 • تمارین و مثال های تکمیلی برای مباحث هر درسنامه
 • ارائه کتاب کار جداگانه برای تمارین بیشتر جهت درک بهتر مطالب آموزشی
 • دی وی دی تصویری در نظر گرفته شده همراه کتاب اصلی مهارت های گرامری و مکالمه زبان آموزان را تقویت می کند. همچنین در این دی وی دی بخش های مربوط به تلفظ لغات نیز در نظر گرفته شده است.

معرفی دوره آموشی Interchange

این کتاب توسط انتشارات کمبریج منتشر شده است و تاکنون پنج ویرایش از آن منتشر گردیده است. در جدیدترین ویرایش از این مجموعه (ویرایش پنجم) تغییرات بسیار مثبتی انجام گرفته است که می تواند بر روی کیفیت نهایی کار اثر گذار باشد. این مجموعه نیز راهکار آموزشی مکالمه محور را در پیش گرفته تا با تکیه بر مهمترین مهارت ارتباطی بتوانند زبان آموزان را به این دوره جذب کند. استفاده از تصاویر متنوع برای موضوعات، ریدینگ های بروز با استفاده از کلمات پرکاربرد و فایل صوتی برای بخش های شنیداری و تلفظ را می توان از مزیت های این کتاب نامید. از جمله ویژگی هایی که اینترچنج را از سایر دوره ها مجزا می کند، ارائه بخشی با عنوان اشاتباهات رایج در مطالعه زبان انگلیسی است که به زبان آموزان نکاتی را برای پیشرفت بهتر در یادگیری ارائه می دهد.

خرید کتاب زبان برای افزایش توانایی در یک مهارت خاص و ویژه

کتابهایی که تاکنون معرفی شدند مجموعه هایی جامع هستند که برای آموزش زبان آموزان به صورت پایه ای کاربرد دارند. همان طور که گفته شد این دوره های آموزشی به صورت سطح بندی شده در درسنامه های مشخص ارائه شده اند و هر درسنامه از آن ها مطالبی در زمینه های مهارت های چهارگانه کاربردی، دستور زبان، واژگان جدید و تلفظ ارائه داده اند. اما در برخی از شرایط ممکن است که نیاز به تمارین و آشنایی بیشتر با بخش خاصی از گرامر و یا مهارت های چهارگانه داشته باشیم، اینجاست که کتاب های کمک آموزشی که برای آموزش در بخش خاص مثلا فقط گرامر و یا کتاب هایی که به طور ویژه به آموزش لغات پرداخته اند می توانند انتخاب مناسبی برای ما باشند. در ادامه با مجموعه ای از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای هر یک از مهارت های زبانی آشنا خواهیم شد.

بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای آموزش مهارت مکالمه (Speaking)

مجموعه کتاب های Speak Now

کتاب های Speak Now یکی از شناخته شده ترین دوره های آموزشی می باشد که صرفا به مهارت مکالمه اختصاص یافته است. این مجموعه از آنجایی که در چهار سطح ارائه شده است برای زبان آموزان در سطوح مقدماتی تا پیشرفته مفید خواهد بود. زبان آموزان می توانند از این دوره کمک آموزشی در کنار یکی از متدهای یادگیری زبان بهره ببرند. درسنامه های کتاب اسپیک نو به شکلی تدوین شده است که زبان آموزان با اختصاص زمان تقریبا اندکی در روز بتوانند روزانه یکی از درسنامه های کتاب را مطالعه کنند. در ادامه با برخی از ویژگی های این مجموعه آموزش مکالمه آشنا خواهیم شد.

 • ارائه شده توسط انتشارات معتبر آکسفورد
 • ارائه CD صوتی برای مباحث شنیداری
 • آموزش با مطالب و داستان های خنده دار جذب بیشتر زبان آموز
 • مناسب برای زبان آموزان در سطح های محتلف

خرید کتاب زبان Q Skills for Success Listening and Speaking از جامع ترین مجموعه ها برای افزایش مهارت های مکالمه

اگر به دنبال این هستید که مهارت های مکالمه خود را به صورت قابل توجهی افزایش دهید به طور قطع کتاب Q Skills for Success Listening and Speaking یکی از بهترین گزینه های موجود برای شما به حساب می آید. این مجموعه نیز به صورت سطح بندی شده و از سطح ابتدایی تا پیشرفته در نظر گرفته شده است که به کمک آن می توانید مهارت های گفتاری خود را به بهترین شکل ممکن افزایش دهید. در هر سطحی که باشید این مجموعه می تواند به شما کمک کند. جدیدترین ویرایش منتشر شده از این دوره آموزشی معتبر امکانات مفید را به خود اضافه کرده است که در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد.

از ویژگی های دوره آموزشی Q Skills for Success

این مجموعه در دو بخش مجزا Listening and Speaking و Reading and Writing ارائه گردیده است که این مورد از ویژگی های برتر کتاب به شمار می رود. در دوره ای که برای مجموعه مکالمه و شنیدار در نظر گرفته شده است با شش کتاب از سطح مقدماتی تا پیشرفته روبرو هستیم. در سطح مقدماتی این مجموعه که با عنوان (Intro) در نظر گرفته شده است، مطالب ابتدایی متناسب با سطح زبان آموزان A1 مطرح گردیده است.

استفاده از داستان با موضوعات روز و ارائه بخش کاملی برای آموزش های مبتنی بر تفکر و پرسشگرانه از ویژگی های این سطح بشمار می رود. برای اینکه بتوانید به صورت مناسبی از این مجموعه کمک آموزشی بهره بگیرید بهتر است که آن را در کنار یکی از متدها و دوره های جامع آموزشی زبان انگلیسی مطالعه کنید. از دیگر ویژگی های این دوره که آن را به یکی از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی تبدیل نموده است می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • مشخص نمودن ساختار واضح هر درسنامه
 • تمرکز بر متن هایی با محتوای بروز شده و مفید برای آشنایی با مکالمه روزمره
 • ارائه برنامه آموزشی دقیق و نحوه مطالعه

سطوح کتاب کیو اسکیلز برای چه زبان آموزانی در نظر گرفته شده است؟

سطح Intro و یک این مجموعه برای زبان آموزان در سطح A1 (مقدماتی) می باشد. سطح 2 و 3 این کتاب آموزش برای زبان آموزان در سطح A2 (متوسط و متوسط رو به بالا) در نظر گرفته شده است. سطح 4 و 5 نیز برای زبان آموزان در سطوح پیشرفته (B1 و B2) مناسب خواهد بود. برای اینکه دانش آموزان بتوانند در مطالعه کتاب حاضر موفق باشند لازم است که از سی دی های در نظر گرفته شده به همراه کتاب حاضر نیز استفاده کنند و برای افزایش توانایی در بخش شنید از آن بهره ببرند.

خرید کتاب زبان Impact Topics با تخفیف – مجموعه ای برای بهبود مکالمه

زبان آموزان هرچقدر که متن های متنوع با موضوعات گسترده بیشتری را مطالعه نمایند به طور قطع توانایی آن ها در بخش مکالمه نیز افزایش خواهد یافت. کتاب Impact Topics با در نظر گرفتن این موضوع مهم توانسته زبان آموزان را برای رسیدن به هدفشان یاری کند. در این کتاب 30 موضوع متنوع در نظر گرفته شده است. تقریبا به هر موضوعی که علاقه مند باشید در این کتاب به آن دسترسی خواهید داشت. در پایان هر متن و موضوع، سوالاتی درباره موضوع مطالعه شده پرسیده شده است که می تواند زبان آموزان را برای درک بهتر متن ها و کلمات مطالعه شده به تکاپو وا دارد. در واقع با استفاده از این کتاب می توانید به صورت سرگرم کننده سطح توانایی خود در مکالمه را افزایش دهید.

خرید کتاب زبان Key Words for Fluency Intermediate

آشنایی با کتاب Key Words for Fluency

برای موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی تنها آشنایی با لغات و مطالعه متن های متنوع کافی نیست. گاهی اوقات زبان آموزان نیاز دارند که برای بهبود در درک معانی متن های در نظر گرفته شده با کلمات باهم گذاری (Collocation) آشنا شوند. اما کلمات باهم گذاری چیست و چه کاربردی دارند؟ در واقع کالوکیشن ها به زبان آموزان کمک می کنند که بدانند چه کلماتی باهم قابلیت استفاده را دارند و چه کلماتی نباید باهم استفاده شوند. در واقع با مطالعه این کتاب زبان آموزان با بیش از 3000 عبارت زبانی آشنا خواهد شد. که این موضوع به طور قطع تاثیر مناسبی بر افزایش مهارت های مکالمه زبان آموزان خواهد داشت. کتاب Key Words for Fluency در دو سطح و برای زبان آموزان متوسط و متوسط رو به بالا (پیشرفته) ارائه شده است.

آشنایی با بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای مهارت های شنیداری (Listening)

مهارت های شنیداری که از مکمل های مهارت مکالمه در زبان انگلیسی بشمار می رود. دارای اهمیت بسیاری است زیرا امکان برقراری ارتباط با دیگران را فراهم می کند. از طرفی توانایی در این مهارت می تواند اعتماد به نفس زبان آموزان  را به سطح مطلوبی برساند. پ

تسلط بر مهارت شنیداری یکی از بخش های مهم در موفقیت در آزمون هایی نظر تافل و آیلتس نیز می باشد. موفقیت در این بخش نمره زبان آموزان را به طرز قابل توجهی افزایش خواهد داد. پس قطعا ارزش این را دارد که برای موفقیت در این بخش از کتابهای کمک آموزشی مناسب استفاده کنیم. در ادامه به معرفی برخی از کتاب های کمک اموزشی برای مهارت شنیداری می پردازیم. فروشگاه کتاب آرکان مجموعه ای از کتاب های آموزشی در این زمینه را برای دانش آموزان و داوطلبان آزمون های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی فراهم نموده است.

معرفی و خرید کتاب زبان Verbal Advantage با تخفیف در فروشگاه کتاب آرکان

این مجموعه با ارائه بیش از 3500 واژه، برای افزایش مهارت های مکالمه و شنیدار زبان آموزان در نظر گرفته شده است. آموزش تلفظ به همراه سی دی صوتی از متن های ارائه شده در کتاب از ویژگی های اصلی این مجموعه بشمار می رود. این مجموعه کمک می کند که با طیف وسیعی از واژگان مفید و مورد نیاز برای موفقیت در مکالمه، نوشتار و شنیدار زبان آشنا شوید. برای تسلط بر مطالب این کتاب لازم است از تمارین در نظر گرفته شده در کتاب، بهترین استفاده را ببرید. وربال ادونتیج در موفقیت در تمامی چهار مهارت کاربردی زبان آموزان مفید و کاربردی خواهد بود.

کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای موفقیت و افراییش مهارت در گرامر و دستور زبان

دستور زبان یکی از مهمترین مهارت های زبانی می باشد. تسلط بر این مهارت امکان پیشرفت در مهارت های دیگر زبانی را نیز فراهم می کند. از این رو لازم است تا زبان آموزان بیشتر از هر بحث دیگری تمرکز خود را بر روی افزایش مهارت های خود در این طمینه اختصاص دهند. اما چرا یادگیری این مهارت حائز اهمیت می باشد؟ در ادامه به بیان برخی از دلایل مهم بودن این مهارت اشاره می کنیم.

 • افزایش توانایی در مهارت های جمله سازی
 • افزایش درک متون و مباحث مربوط به درک مطلب
 • موفقیت در آزمون های عمومی و تخصصی زبان نظیر تافل، آیلتس و …

کتاب Basic Grammar in Use Third Edition خرید کتاب بیسیک گرامر این یوز از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای گرامر

معرفی کتاب Basic Grammar in Use

اگر برای آموزش گرامر زبان به دنبال کتابی هستید که از پایه مهارت های دستور زبان را آموزش دهد،  Basic Grammar in Use انتخاب کاملا مناسبی خواهد بود. این کتاب به نوشته Raymond Murphy توسط انتشارات کمبریج منتشر شده است. از ویزگی های بارز این کتاب می توان به این نکته اشاره نمود که هر یک از مباحث گرامری در درسنامه جداگانه ارائه شده است و برای مطالعه این کتاب لازم نیست که درسنامه های کتاب را به صورت پیوسته مطالعه کنید. می توانید با مراجعه به بخش فهرست های اولیه موضوعی از گرامر را انتخاب کنید که در آن بیشتر دچار مشکل می باشید. این کتاب تاکنون در ویرایش های مختلفی ارائه شده است که ویرایش سوم این مجموعه محبوب ترین ویرایش منتشر شده می باشد.

معرفی و خرید کتاب زبان Cambridge Grammar Of English با تخفیف – جامع ترین کتاب آموزش گرامر

زبان آموزان در هر سطحی که باشند، چه در سطوح حرفه ای و پیشرفته و چه در سطح های مقدماتی می توانند به عنوان مرجعی برای گرامر، از این کتاب استفاده نمایند. درسنامه های شفاف با موضوعات گرامری ار ساده ترین نکات تا نکات دستوری پیشرفته در این کتاب ارائه شده است. این مجموعه شامل تمارین جامع برای هر موضوع گرامری نیز می باشد. انتشارات کمبریج یکی فعال ترین انتشارات در زمینه چاپ و تولید کتاب های آموزش زبان به خصوص در زمینه گرامر می باشد که توانسته این مجموعه را برای طیف وسیعی از زبان آموزان به صورت کاربردی و مفید ارائه دهد. از ویژگی های دیگر کتاب Cambridge Grammar Of English می توان به نکات زیر اشاره نمود.

 • آموزش ساده متناسب با سطح زبان آموزان مبتدی
 • توضیح تفاوت های ساختاری بین زبان بریتیش و امریکن
 • آموزش گرامر بر مبانی نیاز به درک مباحث گفتاری و شنیداری با موضوعات روزمره

معرفی کتاب های یادگیری گرامر برای زبان آموزان با سنین پایین

مجموعه کتاب های Grammar Friends از مجموعه های مناسب و سطح بندی شده برای آموزش گرامر زبان به زبان آموزان خرد سال می باشد. استفاده از تصاویر جذاب برای آموزش از ویژگی های مطرح در این دوره آموزشی می باشد که می تواند زبان آموزان را هرچه بیشتر به یادگیری ترغیب نماید. همچنین این مجموعه زبان آموزان را برای آزمون های در سطح مقدماتی که توسط انتشارات کمبریج ارائه می شود نیز آماده می کند. درسنامه های کوتاه از ویژگی های این مجموعه بشمار می رود که زبان آموزان می توانند در هر روز به یادگیری یکی از درسنامه های این کتاب بپردازند.

برای افزایش مهارت های خواندن و نوشتن از چه کتاب هایی استفاده کنیم؟

برای موفقیت در زمینه Reading and Writing پیشنهاد می شود که از دوره های سطح بندی شده استفاده شود. مزیت استفاده از این دوره های سطح بندی شده را می توان امکان استفاده از دوره مقدماتی تا پیشرفته و متناسب با سطح هر زبان آموزی عنوان کرد. اگر به دنبال خرید کتاب زبان برای افزایش مهارت های خود در زمینه خواندن و نوشتار هستید مجموعه سطح بندی شده Q Skills for Success Reading and Writing می تواند گزینه مناسبی باشد. این دوره به صورت اختصاصی و با ارائه متن های استاندارد به افزایش سطح بندی شده مهارت های زبان آموزان می پردازد. از دیگر ویژگی های این مجموعه:

 • ارائه مدل ها ریدینگ
 • تمارین به صورت پرسش و پاسخ بعد از هر ریدینگ
 • ارائه موضوعات مختلف برای تولید متن های ساختاریافته توسط زبان آموزان

از دیگر اهداف زبان آموزان، خرید کتاب زبان برای اهداف خاص

زبان آموزانی که دوره های یادگیری انگلیسی را به هر نحو یا به صورت خود آموز و یا به صورت دوره های آموزشی گذرانده اند برای تقویت مهارت های خود با هدفی خاص می توانند از کتاب های کمک آموزش زبان بهره ببرند. اما این اهداف خاص چه مواردی را می تواند شامل شود؟

 • یادگیری زبان برای اهداف کاری و بیزینس
 • افزایش مهارت ها برای موفقیت در آزمون های زبان نظیر IELTS و TOEFL

کتاب های Market Leader از بهترین کتاب های آموزشی برای موفقیت در اهداف کاری و بازاریابی

مجموعه کتاب های مارکت لیدر مجموعه ای پنج سطحی می باشد که توسط انتشارات معتبر پیرسون منتشر گردیده است. این دوره برای یادگیری زبان با اهداف بیزینسی در نظر گرفته شده است. از تفاوت های این دوره با دیگر دوره های عمومی آموزش زبان می توان به نکاتی نظیر ارائه واژگان مهم و پرکاربرد در مراودات بازرگانی، مصاحبه با افراد موفق در کسب و کار برای افزایش انگیزه زبان آموزان، ارائه متن هایی با موضوعات روز در کسب و کار و بازار جهانی اشاره نمود. فضای آموزشی کتاب به نحوی در نظر گرفته شده است که علاوه بر آموزش مباحث مختلف زبان آموزان را از به روز ترین اخبار در دنیای مدیریت، بازاریابی و کسب و کار جهانی نیز آشنا می کند. آموش های کتاب مارکت لیدر شامل چه موضوعاتی می شود؟

 • مهارت های مدیریت و آشنایی با بازار کسب و کار جهانی
 • آموزش لغات پرکاربرد در مدیریت و کسب و کار
 • آموزش سطح بندی شده نکات دستوری

معرفی و خرید کتاب زبان برای آمادگی در آزمون های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی

اهداف یادگیری برای آمادگی در جهت آزمون های زبان از پررنگ ترین اهداف یادگیری زبان بشمار می رود. از این رو انتخاب مجموعه هایی که هم بتواند شما را با نمونه سوالات آزمون های پیشین آشنا کند و هم مهارت های کاربردی برای موفقیت در آزمون را آموزش دهد، قطعا در افزایش سطح نمره تاثیر خواهد داشت. در ادامه به معرفی مجموعه هایی برای موفقیت در آزمون های تافل، آیلتس و آزمون GRE می پردازیم.

معرفی بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای موفقیت در آزمون آیلتس

برای آمادگی در آزمون آیلتس تاکنون کتاب های زیادی منتشر گردیده است. که در ادامه به معرفی برخی از کتاب های نام آشنا در این زمینه پرداخته اسم. کتاب های اشاره شده از نظر مجموعه فروشگاه کتاب آرکان انتخاب های به مراتب بهتری نسبت به سایر کتاب های آموزشی در زمینه آزمون آیلتس خواهند بود.

کتاب های آمادگی برای آزمون GRE

آزمون GRE از آزمون هایی است که برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در ایالات متحده امریکا به منزله تاییدیه برای افراد متقاضی می باشد. این آزمون که توسط سازمان ETS برگزار می شود دارای استاندارهای بالایی می باشد که آمادگی در آن نیازمند دسترسی به کتاب های راهنمایی و کمک آزمون خواهد بود. از نام آشناترین کتابها در این زمینه می توان به مجموعه های زیر اشاره نمود:

 1. کتاب Official GRE Verbal Reasoning Practice Questions
 2. کتاب New GRE Verbal Workbook KAPLAN 9th
 3. کتاب ۳۵۰۰ واژه ضروری GRE

معرفی و خرید کتاب زبان برای آمادگی در آزمون تافل

آزمون تافل نیز از دیگر آزمون های استاندارد و شناخته شده می باشد که برای ادامه تحصیل و یا زندگی در کشورهای انگلیسی زبان بسیار مفید خواهد بود. نمره بالا در این آزمون قطعا شما را در ادامه راه تحصیلی در کشورهای انگلیسی زبان همراهی خواهد نمود. این آزمون نیز همانند سایر آزمون های تعیین سطح، شامل تمامی مهارت های کاربردی زبان می گردد. برای موفقیت در این آزمون لازم است که هم بر نکات گرامری و هم بر مهارت های خواندن، نوشتن، مکالمه و شنیدار تسلط داشته باشیم. انتخاب کتاب هایی که به تست های چندسال اخیر آزمون تافل اختصاص داشته است می تواند زبان آزمون را در موفقیت و کسب نمره بالا همراهی کند. در ادامه به معرفی برخی از کتاب های کاربردی در تافل می پردازیم.

 1. کتاب Barrons TOEFL iBT 16th Edition
 2. کتاب Essential Words for TOEFL 7th Edition
 3. کتاب TOEFL Essay

رضا اینانلو

به فعالیت در زمینه تولید محتوا و به خصوص در زمینه کتاب علاقه دارد. سال هاست در مجموعه های مختلف مسئولیت تولید محتوای سایت های بزرگی را بر عهده داشته و اینک با مجموعه آرکان در زمینه فروش کتاب و همچنین در جهت انجام رسالتی بزرگ یعنی افزایش فرهنگ کتاب خوانی فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا