آموزش زبان انگلیسیمعرفی کتاب

خرید مجموعه کتاب های Grammar In Use گرامر این یوز

خرید مجموعه کتاب های Grammar In Use گرامر این یوز

خرید مجموعه کتاب های Grammar In Use گرامر این یوز برای زبان آموزان مبتدی تا پیشرفته زبان انگلیسی در فروشگاه کتاب آرکان در نظر گرفته شده است. این مجموعه برای زبان آموزان در هر سطحی که باشند کتاب مناسبی ارائه داده است تا به کمک آن بتوانند مهارت های خود را در زمینه گرامر افزایش دهند. کتاب های مختلفی برای یادگیری زبان انگلیسی در نظر گرفته شده اند اما اگر به دنبال یادگیری اصولی زبان هستید قطعا باید به گرامر توجه ویژه ای داشته باشید. یادگگیری گرامر برای زبان آموزان به خصوص زبان آموزان مبتدی دارای اهمیت ویژه ای است پس چه بهتر با مجموعه کتاب هایی که توسط انتشارات معتبر کمبریج ارائه شده اند یادگیری گرامر را شروع کنید. زبان آموزان در سطح های A1 تا C1 می توانند از این کتاب ها استفاده کنند.

برای مشاهده و خرید این مجموعه اینجا کلیک کنید.

خرید مجموعه کتاب های Grammar In Use برای کدام دسته از زبان آموزان توصیه می شود؟

زبان آموزان با هر سطحی می توانند از این مجموعه کتاب ها استفاده کنند. اگر تازه به فکر یادگیری زبان هستید و قصد یادگیری به صورت خود آموز را دارید می توانید از این کتاب ها استفاده کنید. و یا ممکن است در سطح خوبی از زبان قرار داشته باشید و فقط بخواهید در برخی از مباحث گرامری پیچیده اطلاعات بیشتری بدست آورید و تمارین متنوعی را مرور کنید در این صورت نیز با استفاده از سطوح پیشرفته کتاب های گرامر این یوز می توانید بهتر از قبل عمل کنید. در ادامه به نکاتی اشاره می کنیم که خرید مجموعه کتاب های Grammar In Use را برای زبان آموزان کاربردی ساخته است. در زمینه گرامر، کتاب های متعددی وجود دارند. اما مجموعه کتاب های گرامر این یوز ویژگی هایی دارد که بدون اغراق خود را متمایز از دیگر کتاب های می کند.

 1. آموزش کاربردی گرامر به ساده ترین شیوه
 2. ارائه مکالمات کاربردی برای هر بخش
 3. تمرینات متنوع در پایان هر درسنامه و تمارین تکمیلی در پایان کتاب
 4. تقسیم بندی منحصر به فرد مطالب جهت سهولت در یادگیری آن ها
 5. منبعی مناسب برای زبان آموزان جهت مطالعه خود آموز
 6. منبعی مناسب برای زبان آموزان آموزشگاه ها و مدارس
 7. منبعی مناسب برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان و کنکور
 8. مناسب برای آمادگی در آزمون های آیلتس و آزمون تافل

خرید مجموعه کتاب های Grammar In Use برای زبان آموزان با سطوح ابتدایی

همان طور که گفته شد مجموعه کتاب های Grammar In Use زبان آموزان از سطوح ابتدایی تا پیشرفته را پوشش می دهد. در این بخش به معرفی کتاب هایی از این مجموعه می پردازیم که برای زبان آموزان در سطوح A1 و B1 در نظر گرفته شده است. درسنامه های منسجم این کتاب ها به دانس آموزانی که در ابتدای راه هستند کمک می کند که بتوانند بخوبی با درک مطالب گرامری مسیر خود برای یادگیری اصولی زبان انگلیسی ادامه دهند. اولین کتابی که لازم است معرفی کنیم کتاب Basic Grammar In Use می باشد که آخرین ویرایش از آن یعنی ویرایش چهارم نیز منتشر شده است. این کتاب به گونه ای تدوین شده است که زبان آموزان بتوانند به صورت خود آموز از آن استفاده کنند در ادامه برخی از ویژگی های این کتاب را بررسی می کنیم.

خرید مجموعه کتاب های Grammar In Use

ویژگی های کتاب Basic Grammar In Use

 • هر یک از درسنامه های این مجموعه شامل موضوعات متنوعی از گرامر می شود.
 • امکان مطالعه پراکنده درسنامه ها وجود دارد. زبان آموزان می توانند به درسنامه هایی که در آن اشکال بیشتری دارند مراجعه کنند و مطالب آن را مرور کنند.
 • مثال های متعدد بعد از هر درسنامه ارائه شده است.
 • سی دی در نظر گرفته شده به همراه کتاب برای مباحث شنیدار و تلفظ مفید است.
 • امکان مطالعه به صورت خود آموز و یا در کلاس درس

معرفی کتاب اسنشیال گرامر این یوز

از دیگر کتاب هایی که برای زبان آموزان با سطوح ابتدایی و متوسط در نظر گرفته شده است کتاب Essential Grammar In Use می باشد. این کتاب نیز به نوشته ریمون مورفی در ویرایش چهارم خود قرار دارد. این کتاب شامل 115 درسنامه است که هر کدام از آن ها موضوعی خاص از گرامر زبان انگلیسی را توضیح می دهد. بخش های راهنما برای نحوه مطالعه و بخش ارائه شده برای آشنایی با حالت های مختلف افعال از ویژگی های اصلی این کتاب بشمار می آید. زبان آموزان می توانند با مراجعه به فهرست در نظر گرفته شده در ابتدای کتاب درسنامه ای با موضوع مشخص را انتخاب کنند و تمارین و مثال های در نظر گرفته شده برای آن را پاسخ دهند. در صورت بروز مشکل نیز پاسخنامه در انتهای کتاب در نظر گرفته شده است.

دانستن اصول گرامری هر زبانی برای فراگیری و استفاده از آن زبان، علاوه بر دانستن مفاهیم دیگر، امری حیاتی است ولی این یادگیری نباید صرفا به حفظ کردن این قواعد منجر شود و قواعد باید در کنار مکالمه و خواندن یاد گرفته شود. این گونه آموزش و افزایش توانایی زبان آموزان ملموس خواهد شد. از این رو کتاب Essential Grammar In Use با رعایت نکات ذکر شده، آموزش های گرامری را در کنار مطالب مربوط به مکالمه و هچنین تمارین کاربردی قرار داده است تا توانایی زبان آموزان به صورت عملی افزایش پیدا کند و همچنین بتوانند برای آزمون های مختلف زبان انگلیسی نیز آماده شوند.

از سری کتاب های در نظر گرفته شده برای زبان آموزان در سطوح متوسط (Intermediate)

تاکنون با مجموعه کتاب های Grammar In Use که برای زبان آموزان مبتدی در نظر گرفته شده است آشنا شدیم. در معرفی ادامه کتاب های گرامر این یوز خرید مجموعه کتاب های Grammar In Use گرامر این یوز متناسب با سطح زبان آموزان به سطح متوسط این مجموعه یعنی کتاب Grammar in Use Intermediate می رسیم. این کتاب برای زبان آموزان سطح متوسط در نظر گرفته شده است هر یک از بحث های گرامری در درسنامه های جداگانه در نظر گرفته شده است که می تواند امکان مطالعه هر بخش به صورت جداگانه را فراهم کند.

در سیر تحولات روش تدریس زبان انگلیسی، در برخی زمان ها تدریس گرامر به صورت مجزا، کاملا از آموزش زبان حذف گردید. بعد ها ثابت شد که نه تنها می بایست بر قوانین زبان مسلط بود، بلکه باید به نحوه کنار هم قرار دادن این قواعد، در زمان بکارگیری در مکالمه برای بیان درست مفاهیم نیز تسلط داشت. کتاب حاضر با در نظر گرفتن این نکته می تواند همانند سایر کتاب های این مجموعه برای بهبود مکالمه زبان آموزان نیز کاربردی باشد. همچنین از دیگر ویژگی های این کتاب می توان نکات زیر نیز اشاره کرد:

ویژگی های سطح متوسط از مجموعه کتاب های آموزشی انتشارات کمبریج

 • سی دی صوتی
 • راهنمای مطالعه در انتهای کتاب
 • مثال های متعدد برای هر موضوع گرامری
 • پاسخنامه جامع آموزشی برای تمامی تمارین کتاب

کتاب English Grammar in Use Intermediate 5th Edition از دیگر مجموعه هایی است که برای زبان آموزان در سطح متوسط نیز در نظر گرفته شده است. که برای مشاهده اطالاعات آن می توانید اینجا کلیک کنید.

خرید مجموعه کتاب های Grammar In Use گرامر این یوز برای زبان آموزان با سطوح پیشرفته

سطح پیشرفته مجموعه کتاب های گرامر این یوز نیز می تواند سطح زبان آموزان را به C1 برساند. مباحث گرامری مطرح شده در این مجموعه تکمیل کننده کتاب های سطوح پیشین این مجموعه است ساختار درسنامه ها در تمامی کتاب های این مجموعه از دستور یک سانی پیروی می کند. همانند سطوح ابتدایی این مجموعه مثال ها و تمرین های کاربردی همچنان در پایان هر درسنامه و در انتهای کتاب در نظر گرفته شده است. دانستن گرامر پیشرفت زیادی بر روی مهارت نوشتن دارد و چه در ساختارهای سخت و چه ساختارهای ساده می تواند تکنیک های زیادی را در اختیار نویسنده بدهد تا مفهومش را بهتر و واضح تر بیان نماید. این کتاب می تواند در جهت افزایش مهارت های پیشرفته نوشتار و گرامر زبان آموزان مورد استفاده قرار گیرد.

 

رضا اینانلو

به فعالیت در زمینه تولید محتوا و به خصوص در زمینه کتاب علاقه دارد. سال هاست در مجموعه های مختلف مسئولیت تولید محتوای سایت های بزرگی را بر عهده داشته و اینک با مجموعه آرکان در زمینه فروش کتاب و همچنین در جهت انجام رسالتی بزرگ یعنی افزایش فرهنگ کتاب خوانی فعالیت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا