مجموعه کتاب های رمان زبان اصلی

خرید مجموعه کتاب های گرگ و میش twilight زبان اصلی و ترجمه

معرفی و خرید مجموعه کتاب های گرگ و میش twilight زبان اصلی و ترجمه

خرید مجموعه کتاب های گرگ و میش twilight زبان اصلی و ترجمه برای علاقه مندان به رمان های فانتزی در مجموعه فروشگاه کتاب آرکان در نظر گرفته شده است برای مشاهده و خرید به انتهای متن حاضر مراجعه کنید. در ادامه برای معرفی کامل این رمان محبوب همراه ما باشید. این رمان مجموعه ای عاشقانه از خون آشام ها برای نوجوانان و بزرگسالان است که اولین کتاب از آن در سال 2005 توسط استفنی میر منتشر شد.

اولین کتاب از این نویسنده که با نوشتن مجموعه کتاب های گرگ و میش به شهرت جهانی دست پیدا کرد با استقبال بی نظیری از طرف خوانندگان روبرو شد. اولین کتاب از این مجموعه که با عنوان اصلی twilight در همان سال 2005 منتشر شد ما را با ایزابلا هفده ساله آشنا می کند که برای زندگی جدیدی به شهر فورکس در واشنگتن نقل مکان می کند. اما عشق او به ادوارد کالن که یک خون آشام است او را در معرض خطر قرار می دهد.

و اما دربارۀ نویسنده مجموعه کتاب های twilight گرگ و میش

استفنی میر رمان نویس امریکایی است. میر با نوشتن مجموعه کتاب های twilight که تا کنون بیش از 100 میلیون نسخه از آن بفروش رفته است و به 37 زبان دنیا ترجمه شده شناخته می شود. استفنی میر در سال 2008 عنوان پرفروش ترین نویسنده سال ایالات متحده را بدست آورد. 29 میلیون نسخه از مجموعه کتاب های گرگ و میش در سال 2008 و 27 میلیون نسخه از آن در سال 2009 به فروش رفت تا یک سال بینظیر را برای میر رقم بزند. همچنین میر در سال 2009 جایزه کتاب سال کودک را به دلیل آخرین جلد کتاب twilight یعنی کتاب Breaking Dawn دریافت کرد. مجموعه گرگ و میش که اولین تجربه نویسندگی او نیز به شمار می رود ایده ای بود که به بیان خودش در یک رویا برایش شکل گرفت و توانست رویای خود را به واقعیت تبدیل کند.

فیلم مجموعه کتاب های گرگ و میش twilight

خرید مجموعه کتاب های twilight گرگ و میش جذاب برای علاقه مندان به رمان های فانتزی

مجموعه کتاب های twilight جوایز متعددی دریافت کرده است. اما بزرگترین جایزه برای استفنی میر واکنش مثبت طرفداران و جوان های علاقه مند به این مجموعه رمان بوده است. در سال 2005 هنگامی که جلد اول این مجموعه منتشر شد در همان ابتدا توانست علاقه مندان بسیاری پیدا کند. در واقع ایده جذاب و فانتزی استفنی میر از دنیای خون آشام ها برای خوانندگان بسیار جذاب بود. این ابراز علاقه به انتشار سه کتاب دیگر از این مجموعه منجر شد. از نکات قابل توجه این رمان می توان به لحن و نحوه روایت آن اشاره کرد. بسیاری از لحن رمان به خاطر بیان سرکشی و عصیان های نوجوانان و احساسات آن ها ستایش می کنند. در واقع استفنی میر تواسنته واقعیت های دنیای نوجوانان و جوانان را در قالب داستان فانتزی و جذاب ارائه دهد.

موفقیت سری فیلم های ساخته شده از این مجموعه

اولین فیلمی که بر اساس این مجموعه در سال 2008 منتشر شد یک موفقیت تجاری فوق العاده بود و توانست فروشی بیش از 392 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد. این یک موفقیت بزرگ بود و تنها در سال بعد ادامه ساخته شد از جلد بعدی یعنی کتاب New Moon بود که توانست این رکورد را بشکند. این مجموعه فیلم با بازی کریستین استوارت در نقش بلا سوان و رابرت پاتینسون در نقش ادوارد کالین از موفق ترین فیلم های ساخته شده بر اساس کتاب می باشد.

خلاصه ای از داستان

بلا سوان یک دختر هفده ساله است که از آریزونا به شهر فورکس نقل مکان کرده تا با پدرش چارلی زندگی کند. بلا در دبیرستان فورکس پذیرفته شده جایی که به راحتی می تواند با دانش آموزان زیادی دوست شود. بلا که دختری کم تجربه و خجالتی است از رقابت چند پسر برای جلب توجه او احساس خوبی ندارد و ابراز ناراحتی می کند. در روزهای ابتدای مدرسه بلا با ادوارد مواجه می شود پسری مرموز و زیبا که در کلاس زیست شناسی با بلا آشنا شده است. دوستی آن ها به زودی شکل می گیرد. اما بلا نمی داند که با این دوستی می تواند در معرض خطرات زیادی قرار گیرد زیرا ادوارد اولین خون آشامی است که بلا با او آشنا می شود…

خرید مجموعه کتاب های گرگ و میش twilight زبان اصلی و ترجمه در فروشگاه کتاب آرکان

مجموعه فروشگاه کتاب آرکان تمامی کتاب های زبان اصلی و ترجمه این مجموعه دوست داشتنی را برای علاقه مندان به رمان های فانتزی در دسترس قرار داده است. برای مشاهده و خرید مجموعه کتاب های twilight گرگ و میش روی تصویر زیر کلیک کنید.

خرید مجموعه کتاب های گرگ و میش twilight زبان اصلی

رضا اینانلو

به فعالیت در زمینه تولید محتوا و به خصوص در زمینه کتاب علاقه دارد. سال هاست در مجموعه های مختلف مسئولیت تولید محتوای سایت های بزرگی را بر عهده داشته و اینک با مجموعه آرکان در زمینه فروش کتاب و همچنین در جهت انجام رسالتی بزرگ یعنی افزایش فرهنگ کتاب خوانی فعالیت می کند.

یک نظر

  1. سلام کتابهای این مجموعه فقط زبان اصلی هستند یا همون طور که نوشتید ترجمه هم داره؟
    لینک ترجمه شدش کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا