رمانمجموعه رمان زبان اصلیمجموعه کتاب های رمان زبان اصلیمعرفی کتاب

خرید مجموعه کتاب های ویچر Witcher زبان اصلی

معرفی و خرید کتاب ویچر Witcher زبان اصلی

معرفی و خرید مجموعه کتاب های ویچر Witcher زبان اصلی برای علاقه مندان به رمان های فانتزی در فروشگاه کتاب آرکان در نظر گرفته شده است. مجموعه آرکان برای علاقه مندان به خرید کتاب زبان اصلی مجموعه های باکیفیتی را در نظر گرفته که ویچر یکی از محبوبترین ها بشمار می رود. مهم نیست طرفدار بازی های کامپیوتری باشید یا کتاب های تخیلی حماسی یا حتی فقط داستان های خوب، در هر حال حماسه ویچر اثر آنجی سپکوفسکی مجموعه کتابی است که نمی توان از آن صرف نظر کرد. سپکوفسکی با بهره گیری از افسانه ها و داستان های بی شمار و نگاه منتقدانه و طنز تلخشش، اثری فراموش نشدنی و بی نظیر خلق کرده و میلیون ها نفر در سطح جهان با شخصیت های آن شب و روز گذرانده اند.

ژانر مجموعه کتاب های ویچر

این مجموعه را می توان اثری در ژانر فانتزی تاریک دانست. فضای کتاب در دنیای خیالی اما بسیار شبیه به دوان قرون وسطا و البته با درون مایه های شبیه به دنیای ارباب حلقه هاست. البته شباهت دنیای ویچر با ارباب حلقه ها، به معنای بازنویسی کتاب های تالکین نیست، بلکه دنیای کتاب Witcher، دنیایی با المان ها و البته هیولاهای خاص خودش است. داستان کتاب درباره ویچری به اسم گرالت ریوی آیی، ملقب به گرگ سفید است. ویچرها انسان های جهش یافته ای هستند که ساخته شده اند تا هیولاهایی که انسان ها توانایی مقابله با آن ها را ندارند، از بین ببرند. اما کتابی که ساپکوفسکی نوشته تنها به کشتن هیولاها نمی پردازد. برای خرید مجموعه کتاب های ویچر روی تصویر زیر کلیک کنید.

خرید مجموعه کتاب های ویچر Witcher زبان اصلی کتاب ویچر کتاب Wicher خرید کتاب ویچر زبان اصلی

مجموعه ای فراتر از داستان خیالی

هیولاها همگی نمادی از بدی های موجود در دنیای واقعی هستند و گرالت همواره در طول ماجرا های کتاب با این سوال روبرو است که هیولاهای واقعی چه کسانی هستند. آیا هر موجود هیولا به شکلی بد است و هر موجود زیبایی خوب؟ آیا دنیایی که ما انسان ها بر آن فرمان روایی می کنیم، تنها برای ماست و موجودات دیگر در بهترین حالت باید تحت امر ما باشند؟

گرالت، ویچر اهل ریویا، جنگجویی است که خود ساپکوفسکی او را مانند تیر از کمان رها شده صاف و ساده می داند، اما دنیا و سرنوشتی که گرالت را احاطه کرده، چنان پیچیده است که سادگی او به طرز دیوانه واری عمیق و با معنی جلوه می کند. شاید در نگاه اول فقط با یک هیولا کش حرفه ای که برای پول کار می کند رو به رو باشیم، اما گرالت معمولا با انسان هایی سر و کار دارد که هر هیولایی را شرمنده و این انسان ها هستند که مجبورش می کنند قوانین همیشگی اش را زیر پا بگذارد.

شخصیت گرالت به عنوان اصلی ترین نماد کتاب های ساپکوفسکی

زبان نیش دار و بی باکی غیر طبیعی گرالت او را به شخصیتی ماندگار، فراموش نشدنی و محبوب تبدیل کرده که حتی در لحظه های آغشته به خون به او احساس نزدیکی می کنیم. از طرف دیگر، گرالت فقط یک قطره است در میان اقیانوسی از شخصیت های جذاب و فوق العاده مجموعه کتاب های ویچر که هرکدام لیاقت حماسه ای جداگانه را دارند. فراهم شدن امکان خرید کتاب Witcher زبان اصلی برای آن دسته افرادی که تاکنون بازی های این مجموعه را انجا داده اند می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. در ادامه به شروع ماجرا در دنیای ویچر می پردازیم و با تمامی کتابهای این مجموعه آشنا می شویم.

داستان کتاب Witcher چگونه آغاز می شود؟

جادوگر Geralt of Rivia سرپرست و محافظ سیری می شود وارث یک انقلاب خونین Geralt of Rivia معروف به Witcher منتظر تولد فرزند پیش گویی بوده است این کودک قدرت تغییر جهان را برای خیر یا شر دارد. از آنجایی که تهدید جنگ در دنیا باقی مانده و این بچه بخاطر قدرت خارق العاده خود شکار شده است پس این وظیفه و مسئولیت گرالت است که از آن مراقبت کند و جادوگر هرگز شکست را نمی پذیرد.

اکنون با نظرات بعضی ناشرین در مورد این کتاب آشنا می شویم:

نشریه B & N

دنیای Saphowski یکی از مفصل ترین و بهترین بررسی های فانتزی مدرن است و فرصت های بی پایانی برای ایده های تازه ارائه می دهد. روابط شخصیتی پیچیده این دنیای تقریبا پیچیده را توسعه می دهد. این یک نوع از مجموعه ای است که طرفداران فانتزی مجذوب آن خواهند شد.

نشریه Nerds of e feather

یکی از بهترین و هیجان انگیز ترین مجموعه رمان های فانتزی که تا بحال خوانده ام اگرچه به خوبی داستان های ماجراجویی است اما ارزش و عمقی را بر پایه طنز و تفسیر بر ادبیات فانتزی افزوده است. Saphowski یک سبک واقعی است.

نشریه Time

یک رمان Saphowski مانند یک طلسم جادویی پیچیده یک طرحی از خیال گفتمان روشن فکری و طنز خشک است.

درباره ساپکوفسکی خالق این مجموعه رمان فانتزی ماندگار

Saphowski در سال 1948 در لهستان متولد شد او اقتصاد و بیزنس خوانده است. موفقیت او در زمینه فانتزی برمی گردد به منبع Geralt of Rivia که او را به پرفروش ترین نویسنده تبدیل کرده است. او هم اکنون یکی از معروف ترین و موفق ترین نویسنده های لهستان است. جالب است بدانید این مجموعه از زبان لهستانی به انگلیسی ترجمه شده است، اما ترجمه به قدری روان و ملموس است که هیچ خلل و کمبودی را در داستان حس نخواهید نمود. قبل از اینکه ساپکوفسکی نویسنده شود، مسئول ارشد فروش یکی از شرکت های چند ملیتی بوده. او فعالیت ادبی خود را با ترجمه کتاب و به طور خاص کتاب های فانتزی شروع کرده است.

به گفته خودش او برای اولین بار داستان کوتاه ویچر را بر حسب یک هوس ناگهانی نوشته، او قصد داشته داستانش را در مسابقه یکی از مجلات معروف فانتزی در لهستان به نام ((فنتستیکا)) شرکت بدهد تا خودش را محک برند. البته به گفته خودش، چون در زمینه تجارت خبره بوده، می دانسته که چطور داستانش را معرفی کند و در اصل او توانست مقام سوم را در آن مسابفات کسب کند. داستان کتاب ویچر برای اولین بار در سال 1968 در مجله فنتستیکا چاپ شد و هم از طرف خوانندگان، هم از طرف منتقدین مورد تحسین قرار گرفت.

خرید کتاب Witcher زبان اصلی هیجان انگیز برای طرفداران بازی های این مجموعه

اگر علاقه مند به بازی های کامپیوتری باشید قطعا بازی ویچر را خواهید شناخت یا حداقل یک قسمت از این بازی هیجان انگیز را بازی کرده اید. دنیای بازی ویچر جذاب تر از آن است که بتوان از آن گذشت. گرالت شخصیتی که همراهی با او در داستان از به یادماندی ترین لحظه های هر گیمری بشمار می رود. همراهی شانی، داستان های تریس مریگلد برای تمامی علاقه مندان به ویچر به یادماندنی خواهد بود. با فراهم شدن امکان خرید کتاب Witcher زبان اصلی برای علاقه مندان به بازی های این مجموعه، قطعا استقبال خوبی از طرف طرفداران این مجموعه صورت خواهد پذیرفت.

بازی ویچر توسط انتشارات سیدی پروجکت رد لهستان در سال 2007 منتشر گردید و ویچر 2 (قاتلین پادشاهان) در سال 2011 و ویچر 3 (شکار وحشیانه) در سال 2015 عرضه شدند. داستان بازی از آنجایی شروع می شود که گرالت با مشاهده تبلیغ درخواست شکارچی حرفه ای تصمیم خود را در این راه می گیرد، آنجا بود که یک دنیای جدید برای علاقه مندان به بازی های رایانه ای به وجود آمد. برای آشنایی کامل با تاریخچه بازی ویچر اینجا کلیک کنید.

خرید مجموعه کتاب های ویچر برای علاقه مندان به سریال Wicher

درست از آغاز زمانی که زمزمه های ساخت سریال Witcher از شبکه نت فلیکس آغاز شد. لحظه شماری طرفداران این مجموعه برای تماشای اپیزود های این سریال دوست داشتنی آغاز شد. فصل اول این مجموعه با بازی هنری کویل در نقش گرالت تا حدودی توانسته رضایت طرفداران را جلب کند. این مجموعه از پرخرج ترین ساخته های شبکه نت فلیکس به شمار می رود اما این مجموعه با نقد های جدی در بخش نحوه روایت داستان مواجه بوده است.

معرفی تمامی کتاب های Witcher

کتاب The Last Wish (کتاب آخرین آرزو ) اولین کتاب، در مجموعه کتاب های ویچر محسوب می شود. در این کتاب چند داستان نیمه کوتاه گنجانده شده، که هر داستان به سهم خود، خواننده را با گوشه ای از دنیای کتاب آشنا می کند و در اصل خواندن این کتاب و جلد بعدی، برای درک بهتر کتاب های بلند این مجموعه ( که از جلد سوم شروع می شوند) حیاتی هستند. شمشیر سرنوشت دیگر کتاب از این مجموعه است. این کتاب در ادامه آخرین آرزو منتشر شده که شامل داستان های نیمه کوتاهی است که هر کدام خواننده را با گوشه ای از دنیای خاص ویچر ها آشنا می کند و پیش درآمدی برای خواند جلد های بعدی این مجموعه می باشد.

کتاب خون الف ها و دوران حقارت جلدهای بعدی این مجموعه …

کتاب بعدی، کتاب Blood of Elves (خون الف ها) نام دارد. این کتاب بر خلاف دو جلد قبلی این مجموعه، دیگر مجموعه ای از داستان های کوتاه نیست، در واقع اولین جلد از حماسه بلند ویچر محسوب می شود. داستان این جلد دقیقا از ادامه کتاب شمشیر سرنوشت آغاز می شود. زمانی که گرالت سرانجام سیری را بعد از اتفاقات بسیار پیدا می کند و همراه خود به قلعه کایرمورهن می برد. سیری، دختر کهنخون، دختری از خون الف ها را با خود به قرارگاه ویچر ها می برد. کتاب The Time of Contempt (دوران حقارت) کتاب بعدی از این مجموعه است. این کتاب در ادامه خون الف ها داستان گرالت را روایت می کند که به دنبال سرنوشت خود یعنی سیری است.

کتاب غسل آتش، برج پرستو و بانوی دریاچه آخرین کتاب های Witcher

کتاب غسل آتش (Baptism of Fire) جلد بعدی از این مجموعه است که در ادامه دوران حقارت می باشد. پس از ناپدید شدن سیری در جزیره تاند، گرالت برای رسیدن به اهدافش و برای رسیدن به سیر باید با چالش های بزرگی روبرو شود اما او در این مسیر تنها نیست. کتاب بعدی از این مجموعه کتاب The Tower of the Swallow (برج پرستو) نام دارد که داستان گرالت و سرنوشتش سیری را روایت می کند.

این کتاب آغاز و پایان خیلی از ماجراهای گرالت و سیری است. البته این بار تمرکز اصلی بر روی شخصیت سیری ، شاهزاده سینتر است. او بعد از پشت سر گذاشتن موانع مختلف، حالا دیگر می خواهد سرنوشتی را که برایش مقدر شده، محقق کند. ولی در این راه موانع بزرگ تری از موانع قبلی وجود دارند که شاید حتی او را از ادامه مسیر بازدارند. آخرین کتاب نیز کتاب Lady of the Lake (بانوی دریاچه) نام دارد.

معرفی برخی از شخصیت های مجموعه کتاب های ویچر

کیکیمورا (kikimora)

کیکیمورا ها حشراتی غول پیکر هستند که علاوه بر زمین، در مرداب ها هم زندگی می کنند. آنها در سه دسته ملکه، سرباز و کارگر قرار می گیرند

وایپر (vypper)

وایپر ها در اصل افعی هایی غول پیکر هستند که دست و پایی بسیار کوچک تر از جسه شان دارند. این هیولا دشمن اصلی کیکیمورا است و بر سر قلمرویش مدام با کیکیمورا می جنگد. از نظر جسه آن ها چیزی شبیه پیتون، البته با ابعاد هیولایی هستند. ولی بر خلاف مار پیتون آن ها شکار خود را خفه و له نمی کنند، بلکه چندین ردیف دندان سمی شان سلاح مرگبار آن ها است

نی وِلن (nivellen)

نی ولن هیولایی است که گرالت در داستان یک ذره حقیقت در کتاب آخرین آرزو با آن روبرو می شود. او ظاهری شبیه گرگینه ها دارد، اما در طول داستان رفته رفته مشخص می شود که ظاهر بعضی هیولاهای دنیای ویچر می تواند گول زننده باشد و نی ولن هم جزء همین گروه است.

همان طور که در ابتدای متن مشاهده کردید برای خرید کتاب Witcher زبان اصلی می توانید بر روی تصویر این مجموعه کلیک کنید. مجموعه کتاب های ویچر با کیفیت اصلی به چاپ رسیده اند و تجربه خوبی را برای علاقه مندان به خواندن رمان ها و کتاب های زبان اصلی رقم خواهند زد

رضا اینانلو

به فعالیت در زمینه تولید محتوا و به خصوص در زمینه کتاب علاقه دارد. سال هاست در مجموعه های مختلف مسئولیت تولید محتوای سایت های بزرگی را بر عهده داشته و اینک با مجموعه آرکان در زمینه فروش کتاب و همچنین در جهت انجام رسالتی بزرگ یعنی افزایش فرهنگ کتاب خوانی فعالیت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا