تماس با ما

اطلاعات تماس


ثبت سفارش تلفنی – پشتیبانی:       55760528-021

ثبت سفارش کتاب از طریق تلگرام و واتساپ⇐    09934166119

آدرس دفتر مرکزی: تهران-خیابان قزوین-خیابان ابراهیم حسینی-کوچه طبایی-پ13

برای چه کارهایی می توانیم تماس بگیریم؟ فروشگاه کتاب آرکان با امکان ارائه خدماتی تلفنی در کنار سایر پشتیبانی ها همواره در کنار شما عزیزان خواهد بود. اما پشتیبانی تلفنی آرکان بوک شامل چه مواردی می شود؟

کتاب های مورد نظر خودتون رو داخل سایت پیدا نکردید؟!!!

دوستان از اونجایی که دنیای کتاب بازار بزرگ و متنوعی رو شامل می شه و از طرفی فرایند انتخاب و ثبت کتاب در سایت پس از تولید محتوای دقیق در مورد مطالب هر عنوان کتاب در فروشگاه کتاب آرکان شکل می گیره، ممکن هست که در سایت ما برخی از کتاب های مورد نظر شما وجود نداشته باشه (البته مجموعه ما به مرور تکمیل میشه). از این رو شما می تونید هر کتابی در هر زمینه ای رو که در سایت ما پیدا نکردید به صورت تلفنی سفارش بدید تا بدون هیچ گونه هزینه اضافی در کمترین زمان ممکن به کتاب خودتون دسترسی داشته باشید.

در فرایند ثبت یا ارسال سفارش دچار مشکل شدید؟

اگر موفق به ثبت سفارش خودتون نیستید یا اینکه قصد پیگیری و روند ارسال کتاب های خودتون رو دارید. با ما تماس بگیرید تا از شرایط ارسال و یا مشکل پیش اومده اطلاعات کافی رو کسب کنید.

در انتخاب کتاب مناسب در زمینه های مختلف آموزش زبان و یا … تردید دارید؟

پشتیبانی محتوایی از دیگر خدمات تلفنی فروشگاه کتاب آرکان به شمار می آید. اگر در مورد انتخاب کتابی تردید داید و یا می خواهید از محتوا و نحوه آموزش کتاب های زبان انگلیسی و یا سایر زبان ها با خبر شوید. با ما تماس بگیرید تا همکاران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند.

دکمه بازگشت به بالا