مجموعه کتاب های آموزش ایتالیاییمعرفی کتاب آموزش زبان ایتالیایی

بهترین کتاب های آموزش زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی از محبوب ترین زبان های دنیا بشمار می رود که یادگیری آن برای بسیاری از افراد علاقه مند شاید مسیر دشواری به نظر برسد. اما از آن جایی که پشتکار و علاقه راز موفقیت در هر موضوعی به شمار می رود برای یادگیری این زبان هم لازم است که با تلاش و مطالعه منظم سطح و توانایی خود را به صورت پله به پله افزایش دهید. از این رو استفاده از مجموعه و دوره های آموزشی مناسب که مورد تایید مدرسین قرار گرفته باشد کمک شایانی در پیشرفت هرچه سریع تر زبان آموز می باشد. در این مقاله قصد داریم که شما را با بهترین کتاب های آموزش زبان ایتالیایی آشنا کنیم. مطالعه این مقاله شما را با مجموعه های مطرح یادگیری زبان ایتالیایی آشنا خواهد نمود.

بهترین کتاب های آموزش زبان ایتالیایی

قبل از اینکه به معرفی مجموعه های آموزشی بپردازیم بهتر است که به سوالاتی که هر زبان آموزی در ابتدای راه در ذهنش شکل می گیرد پاسخ مناسبی بدهیم. همیشه بخاطر داشته باشید که شروع کردن هر کاری سخت ترین قسمت اون کار است با زدن استارت اولیه باقی راه برای شما فراهم خواهد شد پس لازم نیست که نگران سوالاتی باشید که در ذهنتان شکل می گیرد. از سوالاتی که هر زبان آموزی در ابتدای راه به دنبال پاسخی برای آن می گردد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

آیا یادگیری زبان ایتالیایی آسان است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که اگر شما با زبان انگلیسی آشنایی دارید باید بله! راه آسانی برای یادگیری زبان ایتالیایی در پیش دارید. ساختار گرامری و جمله ها با انگلیسی متفاوت است اما در هر صورت آشنایی شما با زبان انگلیسی یادگیری در این بخش ها را برای شما هموار خواهد نمود. این موضوع به این دلیل است که هر دو زبان دارای ریشه لاتین هستند و همچنین دارای کلماتی با ظاهر و معنای یکسان می باشند.

چگونه یادگیری زبان ایتالیایی را شروع کنم؟

مقاله حاضر با عنوان معرفی بهترین کتاب های آموزش زبان ایتالیایی دقیقا به همین دلیل تهیه شده است. برای شروع نیاز به دوره ای استاندارد دارید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با مجموعه آموزشی کتاب Nuovo Espresso آشنا کنیم. این مجموعه آموزشی پرفروش ترین دوره برای آموزش اصولی زبان ایتالیایی می باشد که برای زبان آموزان مبتدی تا پیشرفته مناسب است.

آیا یادگیری زبان ایتالیایی سخت است؟

باید بگوییم که یادگیری زبان ایتالیایی از انگلیسی سخت تر است. تحقیقات نشان می دهد که یادگیری زبان انگلیسی آسان تر از یادگیری ایتالایی است اما این نکته نباید شما را از آموزش دل سرد کند زیرا علاقه به یادگیری مسیر را برای شما هموار خواهد نمود.

دوره آموزش زبان ایتالیایی چه مدت طول می کشد؟

اگر دوره آموزش خود را طبق نظر اساتید بگذرانید و در هفته دوازده ساعت مطالعه و آموزش مفید داشته باشید پس از پنجاه هفته به سطح بسیار مناسبی از یادگیری خواهید رسید. اما اگر بخواهید دوره فشرده یادگیری را با صرف زمان 24 ساعت آموزشی در هفته بگذرانید، پس از بیست و پنج هفته به تسلط کافی خواهید رسید.

بهترین کتاب های آموزش زبان ایتالیایی برای مطالعه خودآموز کدام اند؟

برای یادگیری خودآموز نیز مجموعه های آموزشی در نظر گرفته شده است که می تواند برای زبان آموزان مفید باشد. از مجموعه های مفید برای می توان به خودآموز یاگیری زبان ایتالیایی در 60 روز اشاره کرد. در ادامه بیشتر با مجموعه های اموزشی آشنا خواهیم شد.

زبان ایتالیایی به کدام زبان نزدیک تر است؟

لاتین نزدیک ترین زبان به ایتالیایی است به ویژه از نظر واژگان بیشترین شباهت را به هم دارا هستند. این زبان شباهات زیادی با زبان های فرانسوی، ساردین، اسپانیایی، رمانیایی و پرتغالی داراست.

آشنایی با بهترین کتاب های آموزش زبان ایتالیایی از چه جهت دارای اهمیت است؟

این امر به شما کمک می کند که از ابتدای مسیر، آموزش های اصولی را پیگیری کنید. مجموعه اسپرسو در سطح مقدماتی توضیحات جامعی در بخش های گرامر، خواندن، نوشتن و مکالمه را ارائه می کند که باعث آمادگی هرچه بهتر شما جهت ورود و شروع دوره آموزشی خواهد بود.

آشنایی با کتاب Nuovo Espresso

Nuovo Espresso متد آموزش زبان ایتالیایی می باشد که از پنج سطح مبتدی تا پیشرفته تشکیل شده است. دلیل نامگذاری این مجموعه به عنوان یکی از بهترین کتاب های آموزش زبان ایتالیایی آموزش های جامع و سطح بندی شده می باشد که زبان آموز را در تمامی زمینه های لازم آماده خواهد نمود. در ادامه به معرفی سطح به سطح این دوره آموزشی خواهیم پرداخت.

سطوح کتاب Nuovo Espresso

  • کتاب Nuovo Espresso 1 اولین سطح از دوره آموزشی اسپرسو می باشد که برای زبان آموزان مبتدی در نظر گرفته شده است. آموزش های پایه ای در بخش های مکالمه، خواندن، نوشتن و معرفی واژگان از قسمت های اصلی این سطح بشمار می رود. سعی شده در سطح اول مقدمات ورود زبان آموزان به سطح بعدی فراهم شود. از جمله تغییرات مثبتی که در ویرایش جدید این مجموعه به آن اضافه شده است می توان به دی وی دی آموزشی مبتنی بر سریال هایی کوتاه و مکالمه محور اشاره کرد که تاثیر زیادی در افزایش مهارت های شنیداری و درک مطلب زبان آموز خواهد داشت.
  • کتاب Nuovo Espresso 2  دومین سطح از مجموعه آموزشی اسپرسو بشمار می رود که در این سطح نیز آموزش های سطح بندی شده در ادامه سطح اول پیگیری شده است همان طور که گفته شد آموزش های سطح بندی شده این مجموعه را به یکی از بهترین کتاب های آموزش زبان ایتالیایی تبدیل نموده است . این سطح با تمرکز بر افزایش دایره واژگان زبان آموزان و متون استاندارد سعی نموده است توانایی زبان آموزان را در بخش های خواندن و نوشتن افزایش دهد. سی دی صوتی همراه نیز برای مباحث تلفظ و همچنین بخش های شنیداری هر درسنامه در نظر گرفته شده است.
  • کتاب Nuovo Espresso 3 برای زبان آموزان متوسط رو به بالا در نظر گرفته شده است. در این سطح زبان آموزان با نکات دستوری پیچیده تری آشنا خواهند شد. لازمه درک مطالب این قسمت آشنایی با سطوح قبلی این مجموعه می باشد.ارائه روش تدریس برای معلمان نیز از دیگر ویژگی های این مجموعه بشمار می رود.

برای آشنایی با سایر سطوح مجموعه اسپرسو می توانید بر روی تصویر زیر کلیک نمائید.

کتاب Nuovo Espresso

رضا اینانلو

به فعالیت در زمینه تولید محتوا و به خصوص در زمینه کتاب علاقه دارد. سال هاست در مجموعه های مختلف مسئولیت تولید محتوای سایت های بزرگی را بر عهده داشته و اینک با مجموعه آرکان در زمینه فروش کتاب و همچنین در جهت انجام رسالتی بزرگ یعنی افزایش فرهنگ کتاب خوانی فعالیت می کند.

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا