امتحانمعرفی کتاب

بهترین کتاب برای GRE

بهترین کتاب برای GRE

اگر شما نیز به دنبال بهترین کتاب برای GRE جهت آمادگی هرچه بهتر در این امتحان هستید، در ادامه با ما همراه باشید. آزمون GRE از نام آشنا ترین آزمون هایی بشمار می رود که هر فرد متقاضی ادامه تحصیل در رشته های مربوط به کسب و کار و همچنین رشته های فنی و مهندسی، باید این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارد. آزمون GRE دارای ویژگی های منحصر به فردی است که از بارزترین اون ها می تونیم به نکات زیر اشاره کنیم.

  • قابلیت امتحان مجدد برای رسیدن به نمره مورد نظر.
  • gre تنها اعتبارنامه بدون مصاحبه حضوری بشمار می رود.
  • آزمون GRE تمامی مهارت ها نظیر نوشتاری، درک مطلب و … را مورد بررسی قرار می دهد.
  • نشان دهندۀ توانایی شما در درک و تفسیر مطالب می باشد.

آزمون GRE پیش زمینه موفقیت در کسب و کار و تحصیلات را برای شما فراهم خواهد نمود. برای اطلاعات کامل دربارۀ آزمون gre می توانید با کلیک بر روی لینک زیر اطلاعات لازم در این زمینه را بدست آورید.

 

همه چیز درباره آزمون gre

 

همان طور که مطلع هستید امتحان GRE مباحث زیادی را شامل می شود و لازمه موفقیت در این آزمون، آمادگی کامل در بخش های مختلفی می باشد که امکان طرح سوال در آن بخش ها وجود دارد. کتاب های زیادی برای آمادگی در جی آر ای معرفی شده اند که قصد داریم بهترین کتاب برای GRE را به شما عزیزان معرفی کنیم.

 

 

بهترین کتاب برای GRE

برای معرفی کتاب، ابتدا باید وضعیت خودتون را مورد بررسی قرار دهید و متوجه شوید که در کدام زمینه ها بیشتر دچار مشکل هستید و لازم است متوجه شوید که در کدام بخش ها باید بیشتر آماده شوید. شناخت ضعف های خود در مباحث گوناگون از این جهت حائز اهمیت است که بیش تر کتاب هایی که برای آمادگی در آزمون GRE در نظر گرفته شده اند، به اصطلاح به صورت تک بحث به آمادگی داوطلبان پرداخته اند. از این جهت قصد داریم بهترین کتاب برای GRE در هر بخش را به شما معرفی کنیم.

واژگان از مهم ترین بخش های هر آزمونی بشمار می رود. اگر شما دایره واژگانی وسیعی داشته باشید، حتی می توانید ضعف های خود در سایر مباحث همانند گرامر و دستور زبان را تا حدودی پوشش دهید. از این رو شناخت بهترین کتاب برای GRE برای افزایش دایره واژگان، بسیار ضروری خواهد بود. کتاب 3500 واژه ضروری GRE یکی از کامل ترین مجموعه ها برای افزایش دایره لغات gre است. ترجمه دقیق لغات و متن ها به فارسی از ویژگی های این کتاب است که می تواند برای داوطلبان بسیار کاربردی باشد. زیرا در هنگام مطالعه ممکن است با لغات و اصطلاحاتی روبرو شوید که در درک آن ها مشکل داشته باشید، اینجاست که ترجمه فارسی می تواند بسیار به شما کمک کند. اگر این کتاب بهترین کتاب برای GRE در بخش واژگان نباشد قطعا یکی از سه کتاب برتر در این زمینه است.

از دیگر کتابهای آمادگی در آزمون GRE

بخش Verbal نیز از مهم ترین بخش های آزمون GRE بشمار می رود. برای آمادگی در این بخش کتاب Barrons GRE Verbal Workbook می تواند بهترین کتاب برای GRE باشد. افزایش مهارت ها با استفاده از تمارین متعدد از ویژگی های شاخص این مجموعه است. بیش از 380 نمونه سوال به همراه توضیحات کامل و پاسخنامه برای آشنایی با نمونه سوالات آزمون اصلی در نظر گرفته شده است که کاملا برای آمادگی در بخش شفاهی مناسب است. همچنین برای مشاهده تمامی کتاب های آمادگی آزمون GRE می توانید روی لینک زیر کلیک نمائید.

 

کتاب های آمادگی آزمون GRE

 

از دیگر مجموعه های اموزشی و تمرینی که به افزایش مهارت های داوطلبان آزمون gre می پردازد می توان به کتاب Kaplan gre test اشاره نمود که می تواند بهترین کتاب برای GRE بشمار رود. ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه آن را به یکی از منباع معتبر آمادگی برای آزمون جی آر ای تبدیل نموده است.

 

منبع: فروشگاه کتاب آرکان

رضا اینانلو

به فعالیت در زمینه تولید محتوا و به خصوص در زمینه کتاب علاقه دارد. سال هاست در مجموعه های مختلف مسئولیت تولید محتوای سایت های بزرگی را بر عهده داشته و اینک با مجموعه آرکان در زمینه فروش کتاب و همچنین در جهت انجام رسالتی بزرگ یعنی افزایش فرهنگ کتاب خوانی فعالیت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا