کتاب آموزش زبان ترکی استانبولیمعرفی کتاب

آشنایی با سطح و خرید کتاب های Interchange اینترچنج

آشنایی با سطح و خرید کتاب های Interchange اینترچنج

آشنایی با سطح و خرید کتاب های Interchange اینترچنج برا افزایش مهارت های زبان آموزان در سطوح مبتدی تا پیشرفته می تواند یکی از راهکارهای افزایش مهارت های کاربردی زبان باشد. در این مقاله از سری مقاله های آموزشی فروشگاه کتاب آرکان قصد داریم به صورت کامل با ویژگی ها ترتیب کتاب های این مجموعه آشنا شویم. مهارت های زبانی به طور کلی به چند بخش تقسیم می شوند. از بین این مهارت ها قطعا مهارت هایی که به کمک آن می توانیم با دیگران ارتباط برقرار کنیم در اولویت بالاتری قرار خواهند گرفت. یکی از مهمترین مهارت های زبانی مکالمه است که تسلط بر آن قطعا نشان دهندۀ این موضوع است که زبان آموزان از مهارت های مناسبی برخوردار هستند. برای خرید کتاب زبان حاضر می توانید از طریق کلیک بر روی تصویر زیر اقدام کنید.

برای خرید مجموعه کتاب های Interchange اینترچنج روی تصویر زیر کلیک کنید:

آشنایی با سطح و خرید کتاب های Interchange اینترچنج

مجموعه کتاب های Interchange اینترچنج از مراجع مناسب برای افزایش مهارت های مکالمه

کتاب های Interchange با در نظر گرفتن این نکته که مهارت مکالمه می تواند سهم بزرگی از انگیزه های زبان آموز برای یادگیری زبان را شکل دهد، از ابتدایی ترین سطح خود به صورت طبقه بندی شده به آموزش این مهارت مهم پرداخته است. این مجموعه توسط یکی از بزرگترین انتشارات کتاب های آموزشی زبان یعنی نشر کمبریج ارائه شده است و زبان آموزان می توانند مطمئن باشند که با یکی از بروزترین و بهترین متد های آموزشی روبرو هستند. برای تقویت مهارت های مکالمه لازم است که موارد گرامری، تلفظ و واژگان نیز به صورت همزمان آموزش داده شود. در تمامی سطح های مجموعه کتاب Interchange اینترچنج این موضوع رعایت شده و در واقع زبان آموزان با مجموعه ای روبرو هستند که تمامی مهارت های زبانی را به صورت سطح بندی شده ارائه داده است.

آشنایی با ویژگی ها و سطح ویرایش پنجم مجموعه کتاب های Interchange اینترچنج

این مجموعه آموزشی پرطرفدار تاکنون پنج ویرایش را تجربه کرده است. هر بار که ویرایش جدیدی برای این مجموعه آماده شده ویژگی های جدید و کاربردی بیشتری به آن اضافه شده است. آخرین ویرایش مجموعه کتاب های Interchange اینترچنج نیز با ویژگی های کاملتری ارائه شده ک در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. ویرایش پنجم این مجموعه به صورت کلی چهار سطح را شامل می شود که می تواند به زبان آموزان یا سطح ابتدایی تا سطوح بالاتر از متوسط کمک کند. ویرایش پنجم نسخه ای اصلاح شده از یکی از بزرگرتین مجوموعه های آموزش زبان انگلیسی برای زبان آموزان جوان و بزرگسال است. این ویرایش از رویکردهای جدید در آموزش و یادگیری زبان انگلیسی بهره برده است.

مجموعه کتاب های اینترچنج هم برای دانش آموزان و هم برای معلمین برنامه های آموزشی و یادگیری دقیق را در نظر گرفته است. معلمین می توانند از این مجموعه به عنوان کمک آموزش استفاده کنند و از دانش آموزان خود بخواهند از تمارین موجود در کتاب برای درک بهتر مطالب آموزشی بهره گیرند. زبان آموزان نیز می توانند از برنامه مطالعاتی موجود در کتاب برای بهینه کردن هرچه بیشتر مطالعه خود استفاده کنند. در محتوای به روز شده ویرایش پنجم فرصت های بیشتری برای توسعه مهارت های گفتاری و شنیداری زبان آموزان در نظر گرفته شده است.

آموزش جامع و استفاده از آموزش بر مبنای بهبود ارتباط

در مجموعه کتاب های Interchange سعی بر این بوده است که از وقایع و اتفاقات واقعی و تاثیر گذار در سراسر جهان استفاده شود. این موضوع در تمامی مباحث درک مطلب و متون در نظر گرفته شده برای بخش های گوناگون به چشم می خورد. در واقع اعتقاد نویسندگان این مجموعه بر این است که زبان آموزان این گونه بیشتر با محتوای کتاب ارتباط برقرار می کنند و در نتیجه سطح یادگیری در آن ها افزایش خواهد یافت. برنامه های درسی این مجموعه تمامی مباحث مربوط به گرامر، واژگان و تلفظ را در بر می گیرد و این امر باعث شده که با یکی از جامع ترین مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی روبرو باشیم که برای زبان آموزان در سطوح ابتدایی و متوسط در نظر گرفته شده است.

برخی از ویژگی های کاربردی مجموعه کتاب های Interchange اینترچنج

  • برنامه درسی ویژه با در نظر گرفتن مهارت های ترکیبی (واژگان، تلفظ، مهارت های شنیداری، نوشتاری)
  • تمرکز بر آموزش های دقیق و روان
  • استفاده از مطالب و اتفاقات روزمره برای متن های کتاب
  • استفاده از زبان محاوره برای آموزش
  • آموزش دستور زبان برای بهبود مهارت های ارتباطی
  • فعالیت های منظم برای بهبود مهارت های شنیداری
  • برنامه درسی برای یادگیری بخش تلفظ
  • آزمون های منظم برای برررسی و سنجش میزان پیشرفت
  • بخش های جدید اضافه شده در ویرایش پنجم مجموعه کتاب های Interchange اینترچنج برای مطالعه خود آموز مبحث لیسنینگ (شنیدار)

آشنایی با سطح مجموعه کتاب های Interchange اینترچنج

همان طور که گفته شد ویرایش پنجم این مجموعه شامل چهار سطح می شود. اولین سطح از این مجموعه کتاب Interchange Intro می باشد که سطح ابتدایی و مقدماتی از این مجموععه را تشکیل می دهد. این کتاب همانند سایر جلد های مجموعه کتاب های اینترچنج شامل کتاب دانش آموز و کتاب کار به صورت جداگانه است. این سطح از مجموعه برای آن دسته از زبان آموزانی مناسب است که در سطح مقدماتی قرار دارند و باید مطالب پایه در زمینه های واژگان، دستور زبان و تلفظ را به خوبی آموزش ببینند. سطح مقدماتی کتاب Interchange نیاز های زبان آموزان در این زمینه را بر طرف می کند. سطح ابتدایی این مجموعه ثابت می کند که آموزش برای سطوح پایین با آموزش از طریق سطح تفکر پایین متفاوت است.

پس از پشت سر گذاشتن سطح ابتدایی به کتاب Interchange 1 می رسیم. پس از آموزش های ابتدایی در سطح پیشین، در این کتاب با گسترش مهارت های عملکردی، واژگان و دستور زبان روبرو هستیم. کتاب دانس آموز این مجموعه شامل 16 درسنامه پیوسته می گردد که در هر یک مباحث و مهارت های ارتباطی مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین دی وی دی همراه با این کتاب برای تمارین اضافی کاملا مناسب است.

آشنایی با دو سطح بعدی و انتهایی از این مجموعه آموزش زبان انگلیسی

پس از کتاب Interchange 1 حالا به سومین سطح از کتاب های Interchange یعنی کتاب Interchange 2 می رسیم. این سطح برای زبان آموزانی در نظر گرفته شده است که از مهارت های ابتدایی برخوردار هستند و دوسطح قبلی را به صورت کامل مطالعه نموده اند. ترتیب آموزش مهارت های چهارگانه در این کتاب نیز ادامه پیدا کرده است. حالا در این سطح کتاب های Interchange لازم است به تمارین آنلاین و سی دی همراه مجموعه بیشتر از سطوح قبلی توجه شود. زیرا هرچه روبرو جلو حرکت می کنیم طبیعا با افزایش سطح، مباحث نیز سخت تر خواهد شد و درک مناسب آن ها نیاز به تمارین کافی دارد. زبان آموزانی که به صورت خود آموز این مجموعه را مطالعه می کنند لازم است از تمارین و پاسخنامه در نظر گرفته شده استفاده لازم را ببرند.

در قدم نهایی از یادگیری با دوره اینترچنج به کتاب نهایی این مجموعه یعنی کتاب Interchange 3 می رسیم. این کتاب می تواند توسط زبان آموزان در سطح B1 مورد استفاده قرار گیرد. کتاب حاضر در ویرایش پنجم با تغییرات گسترده ای روبرو شده است. از آنجایی که این سطح انتهایی از مجموعه Interchange می باشد انتشارات کمبریج سعی کرده با در نظر گرفتن آزمون های دوره ای که تمامی مباحث سطوح پیشین را دربر می گیرد، مرور جامعی بر مباحث آموزشی برای زبان آموزان ایجاد کند.

خرید مجموعه کتاب های Interchange اینترچنج در فروشگاه کتاب آرکان

همان طور که گفته شد تین مجموعه یکی از پرطرفدار ترین کتاب های آموزشی در امریکا و سایر نقاط جهان بوده است. این مجموعه به صورت کامل در فروشگاه کتاب آرکان برای علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی ارائه شده است. امیدواریم این دوره آموزشی بتواند در راه یادگیری زبان برای زبان آموزان گرامی مفید واقع شود.

مشاهده و خرید مجموعه حاضر (ویرایش پنجم) + تخفیف ویژه

رضا اینانلو

به فعالیت در زمینه تولید محتوا و به خصوص در زمینه کتاب علاقه دارد. سال هاست در مجموعه های مختلف مسئولیت تولید محتوای سایت های بزرگی را بر عهده داشته و اینک با مجموعه آرکان در زمینه فروش کتاب و همچنین در جهت انجام رسالتی بزرگ یعنی افزایش فرهنگ کتاب خوانی فعالیت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا